Gramy dalej o finał!

Po fantastycznym meczu miedziowych, radomianie nie znaleźli argumentów aby zakończyć rywalizację w półfinale. Tylko pierwsza partia trzymała publiczność w niepewności o wynik. Zespoły grały punkt za punkt do stanu po 20:20, miedziowi doprowadzili do stanu 24:22. Wtedy na zagrywce pojawił się Robert Prygiel i trudna zagrywką doprowadził do gry na przewagi. W nerwowej końcówce lepsi okazali się lubinianie. Drugi set to totalna dominacja Cuprum Mundo. Gospodarze zdeklasowali radomian, nie pozwalając im nawet na chwilę dobrej gry. Trzeci set rozpoczął się od dwu punktowej przewagi Czarnych, utrzymywała się ona do stanu po 10:10. Od tego momentu lekką przewagę zaczęli uzyskiwać miedziowi. Znakomita gra w polu zagrywki Michała Żuka i gra na kontrze Maćka Kordysza pozwoliła zbudować bezpieczną przewagę. Mecz zakończył kolejnym blokiem Bartek Buniak.
W czwartek kolejny mecz. Liczymy na równie dobrą grę miedziowych.
Zapraszamy wszystkich fanów siatkówki na mecz( godz. 17.00). Pomóżmy Cuprum Mundo w walce o finał.
Liczymy na wasze niezawodne przybycie i gorący doping!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!