Po raz drugi lepsi od Wyszkowa

W ostatnim meczu rundy zasadniczej na własnym parkiecie miedziowi pokazali charakter i po bardzo zaciętym, obfitującym w wiele efektownych akcji spotkaniu pokonali wyszkowian.
Mecz rozpoczął się od naszego wysokiego prowadzenia (7:2) jednak goście nie zamierzali poddać się bez walki, szybko doprowadzili do wyrównania i na parkiecie oglądaliśmy walkę punkt za punkt.Wyszkowianie ryzykowali w polu zagrywki, a my mieliśmy problem za skończeniem ataku. Set zakończył atakiem w taśmę (sędziny pokazały po bloku) przyjmujący gości.
Podrażnieni takim obrotem sprawy miedziowi szybko zabrali się do odrobienia strat i walki o pełną pulę w meczu. Na boisku pojawili się Krzysiek Antosik i Daniel Wilk. To były bardzo dobre zmiany, ich znakomita gra znacząco wpłynęła na cały zespół. Miedziowi odzyskali skuteczność w ataku, poprawili zagrywkę i to gospodarze rozstrzygali kolejne partie na swoją korzyść.
Niesione głośnym dopingiem Cuprum MUNDO nie pozwoliło już gościom, pomimo ich dobrej gry, na wygranie drugiego seta w meczu. Bardzo dobrze funkcjonował również nasz blok.Szczególnie nasi środkowi Bartek Węgrzyn i Adaś Michalski, byli często zaporą nie do przejścia, w pojedynkach jeden na jeden. Blokiem na atakującym wyszkowian zakończyliśmy całe spotkanie.
MVP spotkania został wybrany Daniel Wilk.