Pomarańczowa wojenka

W sobotę pierwszego, wyrównanego seta wygrali goście do 23. Na szczęście w kolejnych odsłonach to my byliśmy górą: do 18, 20 i 22. – Wygraliśmy 3:1. Przeciwnik dziś wysoko zawiesił poprzeczkę, szczególnie w pierwszym secie. Ryzykownie zagrali zagrywką, ale o tym wiedzieliśmy. Jednym elementem ciężko wygrać całe spotkanie. W dwóch kolejnych setach nie popełnili błędu w ataku, a my w partii otwarcia ani razu ich nie zablokowaliśmy. Cieszę się, że wygraliśmy dziś tą pomarańczową wojenkę. Był to typowy mecz walki. Wygraliśmy mecz, w niedzielę walczymy dalej – podsumował trener naszej ekipy Paweł Szabelski.

W pozostałych meczach play off: MKS Będzin – Pekpol Ostrołęka 3:0, Camper Wyszków – Stal Nysa 3:1 oraz Ślepsk Suwałki – KPS Siedlce 2:3

W niedzielę CM Lubin gra drugi mecz z Krispolem. Kibiców do hali SP14 zapraszamy na godzinę 17.00.