Teraz dwa mecze w Lubinie

MKS Banimex Będzin wygrał dziś 3:2 i wyrównał stan rywalizacji o brązowy medal. W sobotę i niedzielę mecze w lubińskiej SP14.

W sobotę wygraliśmy gładko bez straty seta, natomiast dziś kibice w Będzinie obejrzeli pięciosetowy bój. Pierwsze dwa sety miejscowi wygrali gładko do 17 i 20. Szczególnie w partii otwarcia MKS zdobył sporo punktów mocną zagrywką. Po dwóch przegranych podnieśliśmy się i po tym, jak zagrywka siadła Romaciowi i Łapszyńskiemu wygraliśmy do 18 i 21. Niestety tie break już pod dyktando Będzina. Zagrywką nie zrobili nam krzywdy, ale my nie potrafiliśmy skończyć ataków. Stąd wygrana miejscowych 15:8 i cały mecz 3:2. – Michał Żuk zrobił dziś różnicę w ekipie gospodarzy. Był ich motorem napędowym – podsumował trener Cuprum Mundo Paweł Szabelski.

W sobotę i niedzielę zapraszamy na mecze o 3. miejsce do hali SP14 w Lubinie. Oba pojedynki rozpoczną się o godzinie 17.00.