Z Kędzierzyna-Koźla do Lubina.

W sobotę na terenie gości zmierzyliśmy się z ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, podbudowani zwycięstwami w pierwszych dwóch kolejkach PlusLigi, wyszyliśmy na boisko zmotywowani a naszym celem było zdobycie kolejnych „oczek” do ligowej tabeli. W pierwszym secie widowisko stało na wyrównanym poziomie. Po stronie ZAKSY świetnie grał Mateusz Bieniek, a my mieliśmy problem ze skończeniem pierwszej akcji. Set zakończył sie przegraną naszego zespołu do 19.
W drugim secie, przeciwnik zdobywał kolejne asy serwisowe ( w 2 secie było ich aż pięć)a nasza skutecznośćć ataku uplasowała się na poziomie 37 %. W trzecim secie przeciwnik od początku seta zdobywał systematycznie prowadzenie, z naszej strony dalej nie funkcjonowało przyjęcie, przez co na boisku pojawił się za Roberta Taht nasz nowy zawodnik, Rafael Komunetakis, lecz nie zdołał zmienić wyniku spotkania.
MVP: Mateusz Bieniek

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle-Cuprum Lubin 3:0 (21,19,16)

A My serdecznie zapraszamy już w środę do hali RCS w Lubinie gdzie o godzinie 18:00 zmierzymy się z liderująca po dotychczasowych spotkaniach w PlusLidze, Asseco Resovią Rzeszów. Mamy nadzieję, że pełne trybuny poniosą nas do 3 zwycięstwa w sezonie 2016/2017 a atmosfera stworzona podczas spotkania będzie wyjątkowa!