Młodzicy I Cuprum Lubin triumfowali w Turnieju o Miedziową Rudę

GRAMY RAZEM

W niedzielę – 30 września, w ramach II edycji Turnieju o Miedziową Rudę, drużyna Młodzików I Cuprum Lubin zmierzyła się z  UKS Koral Wrocław oraz TS Volley Faurecia Jelcz Laskowice. Młodzież zmagała się na parkietach Zespołu Szkół Sportowych w Lubinie, więc to nasz zespół występował w roli gospodarza.

Rozgrywki odbywały się w systemie „każdy z każdym po trzy sety”. Już od pierwszych serwisów widoczna była znakomita forma Miedziowych, co poskutkowało wygraną z dwiema drużynami 3:0. W końcowej klasyfikacji nasi podopieczni uplasowali się na pierwszym miejscu z bilansem setowym 6:0. Wychowankowie UKS Koral Wrocław w późniejszych starciach pokonali TS Volley Faurecia Jelcz Laskowice 2:1, dzięki czemu zajęli drugą lokatę w turnieju (2:4). Na najniższym stopniu podium stanęli chłopcy z TS Volley Faurecia Jelcz Laskowice (1:5). Nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju trafiła do Jakuba Kiliana.

„Jest to dobry prognostyk na zbliżający się sezon, który rozpoczniemy turniejem domowym już w przyszłą niedzielę 07.10.2018 o godzinie 14:30.”- podsumował trener

Ten turniej nie był przegrany dla żadnej z drużyn. Każdy z zespołów znalazł się na podium, bogatszy o nowe doświadczenia i znajomości.

W tym tygodniu przed naszymi młodymi adeptami piłki siatkowej jeszcze jeden ważny sprawdzian przedligowy. Więcej informacji już niebawem.

Autor: Magda Szafran