Otwieramy rok 2023 u siebie

W nowym roku zwolniliśmy nieco tempo meczów. W połowie stycznia rozegramy nasze pierwsze domowe starcie w tym roku. W poniedziałek 16 stycznia zmierzymy się z Projektem Warszawa, zapraszamy serdecznie do hali na godzinę 17:30!

Ostatnie spotkanie na własnym parkiecie graliśmy 15 grudnia. Podejmowaliśmy wtedy drużynę beniaminka BBTS Bielsko-Biała, którą pokonaliśmy 3:1. Teraz po miesiącu przerwy bardzo się cieszymy, że wreszcie będziemy mieć okazję ponownie się z Wami zobaczyć!

Początek sezonu dla Projektu Warszawa nie był zbyt udany. W pierwszych dniach grudnia doszło tam do zmian w sztabie szkoleniowym i posadę pierwszego trenera stracił Roberto Santilli. Jego miejsce zajął dotychczasowy asystent Piotr Graban. Od tego momentu warszawianie mają bardzo dobrą passę. W ciągu siedmiu kolejek zwyciężyli 6 spotkań, nie tracąc w nich ani jednego punktu. Przegrali tylko z mocną drużyną Asseco Resovii Rzeszów. Obecnie stołeczny klub zajmuje 6. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 32 punktów na swoim koncie. Spodziewamy się trudnego spotkania.

Gorąco zapraszamy wszystkich kibiców na nasz pierwszy domowy mecz w tym roku! Spotkajmy się na żywo po tym miesiącu przerwy. Początek starcia z Projektem Warszawa zaplanowany jest na godz. 17:30 w najbliższy poniedziałek 16 stycznia. Bilety dostępne są klasycznie na stronie internetowej kupbilet.rcslubin.pl, stacjonarnie w kasie hali, a także bezpośrednio przed meczem. Do zobaczenia!

Transmisja telewizyjna jak zawsze w Polsacie Sport.

20. kolejka PlusLigi 2022/2023

Cuprum Lubin – Projekt Warszawa

16.01 (poniedziałek), godz. 17:30, HWS Regionalnego Centrum Sportowego, ul. Odrodzenia 28B w Lubinie