Bartosz Węgrzyn o chwilach spędzonych w klubie

AKTUALNOŚCI

1. Najwspanialsza chwila w klubie oraz ta, o której chciałbyś jak najszybciej zapomnieć?
Najwspanialszą chwilą był moment kiedy zawieszano nam srebrne medale za zdobycie wicemistrzostwa w sezonie 2011/2012. Natomiast zapomnieć chciałbym o kliku momentach z właśnie zakończonego sezonu, kiedy to co kocham chwilami przestawało przynosić przyjemność.

2. Znany jest schemat życia sportowca, przywiązujesz się do miejsca i do kolegów?
Nie przywiązuję się do miejsc, może dlatego, że dotychczas co kilka lat zmieniałem miejsce zamieszkania i nie zdążyłem zapuścić korzeni. Co innego z ludźmi któych poznaję, z nimi staram się utrzymywać kontakt mimo, że czasem dzieli mnie od nich duża odległość.

3. Jakie były w Twojej ocenie sezony spędzone w Cuprum MUNDO?
Pod względem sportowym oceniam te sezony bardzo dobrze, przyczyną tego są uzyskane wyniki w postaci awansu i dwóch medali.

4. W Lubinie grałeś i jednocześnie kończyłeś studia, jakie plany na najbliższą przyszłość?
Jeszcze kilka razy w Lubinie się pojawię, ponieważ został mi do zaliczenia jeden semestr i potem miejmy nadzieję udana obrona tytułu inżyniera. Co do przyszłości sportowej, to aktualnie rozważam opcję, by w przyszłym sezonie pojawiać się na meczach siatkówki wyłącznie jako kibic.

Chciałbym podziękować wszystkim osobom związanym z klubem, oraz kibicom za bardzo dobrą współpracę, oraz wiele wspaniałych, wspólnie przeżytych momentów. Klubowi KS Cuprum Lubin życzę jak najszybszego awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej.