Kolejne sukcesy naszych młodzików!

AKTUALNOŚCI, GRAMY RAZEM

W niedzielę odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w piłce siatkowej plażowej w kategorii młodzików. Naszą drużynę Cuprum Lubin reprezentowały cztery pary. Dwie z nich wróciły do domu z medalami, w kolorach srebrnym i brązowym! 

Niedzielne plażowe mistrzostwa odbyły się w Obornikach Śląskich. Nasz klub reprezentowały pary:

Jan Królczyk/Jan Busse (czerwone koszulki)

Maciej Dziemianczuk/Piotr Zborowski (zielone koszulki)

Kacper Sukiennik/Kacper Słowik (ciemnoszare koszulki)

Piotr Skowron/Kamil Łapszyński (białe koszulki)

 

Para zawodników Skowron/Łapszyński (brązowi medaliści kadry Dolnego Śląska na OOM) wywalczyła brązowe medale w turnieju, a para Sukiennik/Słowik została wicemistrzem Dolnego Śląska w piłce siatkowej plażowej w kategorii młodzików! Chłopaki, ogromne gratulacje! Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Piotr Skowron i Kamil Łapszyński dzięki zajęciu 3. miejsca w turnieju uzyskali awans do półfinału mistrzostw Polski, natomiast wicemistrzowie – Kacper Sukiennik i Kacper Słowik bezpośrednio zapewnili sobie udział w turnieju finałowym! Będziemy mocno trzymać kciuki za sukcesy w kolejnych etapach! Powodzenia!