Kolejny sezon jemy zdrowo z Tytką Fit!

AKTUALNOŚCI

Do dobrego człowiek bardzo szybko się przyzwyczaja. Dlatego także w tym sezonie nawiązujemy współpracę z cateringiem dietetycznym – Tytką Fit. Jak wiemy z poprzedniego sezonu, posiłki od naszego Partnera są nie tylko zdrowe, pożywne, ale przede wszystkim przepyszne! 

W życiu sportowca równie ważne co trening jest także odpowiednie odżywianie. Spalane podczas wymagających ćwiczeń setki kalorii trzeba uzupełnić porządnym posiłkiem. – Idealna dieta sportowca powinna być zbilansowana, jak najmniej przetworzona, a także musi spełniać wysokie zapotrzebowanie energetyczne. Ważne jest także, by miała dobrze dobrane proporcje węglowodanów (paliwo dla organizmu), białka (budulec) i tłuszczy (np. nośnik witamin), a same posiłki powinny być bogate w witaminy, mikro- i makro-elementy – mówi Olaf Gołąbek, fizjoterapeuta. Nasz partner techniczny Tytka Fit doskonale wie, czego potrzeba miedziowym zawodnikom. 

Dobrze zbilansowana dieta i regularny tryb życia są tak samo ważne jak przygotowanie fizyczne, regeneracja czy relaks. Jak więc połączyć kilkadziesiąt godzin treningu tygodniowo ze spożywaniem regularnych, pełnowartościowych posiłków? Z pomocą przychodzi dieta pudełkowa od Tytki fit! Torba z pakietem posiłków na kolejny dzień codziennie wieczorem trafia prosto do domu zawodnika. Jest to nie tylko najsmaczniejsza, ale i najwygodniejsza opcja! 

Jakie są inne zalety diety pudełkowej? Olaf Gołąbek nie musi długo szukać odpowiedzi na to pytanie – Duża zaleta to policzone składniki i proporcje węgli/białka/tłuszczów. W dodatku Tytka oferuje możliwość wyboru dań z wykluczeniem np. glutenu. Warto też wspomnieć o szybkim przygotowaniu potrawy między treningami czy innych smakach każdego dnia, by nie popaść w rutynę – mówi nasz fizjoterapeuta. 

Co ważne, dieta pudełkowa Tytka Fit spełnia jedną najważniejszą zasadę: Jedzenie musi smakować. Wszyscy wiemy, że dobre samopoczucie to niezbędny warunek do wykonania efektywnego treningu, a nic nie poprawia humoru bardziej niż pyszne śniadanie! W Tytce o smak każdej potrawy dbają wykwalifikowani kucharze. 

Tytka Fit ma w swojej ofercie 8 różnych diet pudełkowych, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Do wyboru są nie tylko popularne diety jak m.in. wegetariańska, ketogeniczna czy bezglutenowa, ale także opcje dla osób na dietach specjalnych np. chorujących na hashimoto czy odżywiających się produktami o niskim indeksie glikemicznym.   

Ponadto Tytka Fit catering dietetyczny posiada też dietę z wyborem menu, gdzie każdy może skomponować swoje własne menu spośród 20 dań dziennie, jak w restauracji. Jest w czym wybierać! Wszystkie rodzaje diet wymienione są na stronie TYTKA FIT. A co najlepsze, z kodem CUPRUM otrzymacie 6% rabatu na dietę pudełkową, więc nie ma się nad czym zastanawiać. 

Z dietą pudełkową nie tylko kontrolujesz liczbę kalorii i swoją wagę, ale też masz więcej wolnego czasu, oszczędzasz pieniądze i zapobiegasz marnotrawieniu żywności. Same plusy!