Mecz 5. kolejki zagramy w stolicy

AKTUALNOŚCI, MECZE

Czas na kolejny wyjazdowy mecz w sezonie 2022/2023. Najbliższym rywalem naszej drużyny będzie Projekt Warszawa. Spotkanie ze stołecznym klubem zagramy już w niedzielę o godz. 17:30.

Dla warszawian początek sezonu nie był zbyt łaskawy. W czterech pierwszych spotkaniach zaprezentowali się zdecydowanie poniżej swoich oczekiwań. Wygrali zaledwie jeden mecz – z Barkomem Każany Lwów po tie-breaku. W pozostałych trzech z Asseco Resovią, GKS-em Katowice i Ślepskiem Malow Suwałki nie udało im się zdobyć żadnego punktu.

Według mnie Projekt Warszawa to dla nas bardzo groźny przeciwnik. W głównej mierze dlatego, że tak jak i my zaczął ten sezon słabiej niż oczekiwano. Jestem pewien, że w niedzielę warszawianie zrobią wszystko, aby zdobyć z nami punkty – ocenia nasz rozgrywający Grzegorz Pająk, ale mimo to patrzy pozytywnie – Do Warszawy jedziemy mocno zmotywowani. Po ostatnim meczu z Resovią, w którym nasza gra przez dwa sety wyglądała lepiej, dużo pracujemy i to musi wreszcie przynieść efekty – dodaje. 

Spotkanie z Projektem Warszawa zaplanowane jest na niedzielę, 23 października w stołecznej Arenie Ursynów. Dla obu drużyn na pewno będzie to ogromna walka o cenne punkty. Mecz rozpocznie się o godz. 17:30, a na transmisję telewizyjną zapraszamy do Polsatu Sport. Liczymy na Wasze wsparcie sprzed telewizorów!

5. kolejka PlusLigi 2022/2023

Projekt Warszawa – Cuprum Lubin

23.10 (niedziela), godz. 17:30, HWS Arena Ursynów, ul. Pileckiego 122, Warszawa