KS CUPRUM LUBIN

Miedziowe szkolenie przyciągnęło wielu chętnych

AKTUALNOŚCI, WARTO POMAGAĆ

Prawie sto osób pojawiło się na szkoleniu dla nauczycieli i trenerów piłki siatkowej  w Hali lubińskiego RCS, zorganizowanym przez Cuprum Lubin. Sztab szkoleniowy Miedziowych podzielił „Nowe trendy w nauczaniu siatkówki” na dwie części – teoretyczną i praktyczną. Trenerzy przekazali swoją wiedzę z zakresu prowadzenia efektywnej rozgrzewki u dzieci i młodzieży, poprawnej postawy i zachowań na siatkarskim boisku oraz elementów gry – od odbicia sposobem górnym do rozegrania. W części praktycznej szkolenia wzięła udział grupa młodzieżowa Cuprum Lubin – podopieczni Daniela Dłużniakiewicza i Kamila Jaza.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami klub przekaże wpisowe ze szkolenia statystykowi Miedziowych Szymonowi Kosteckiemu z przeznaczeniem na zakup urządzenia o nazwie C-Eye, które pomoże jego córce – Martynce komunikować się wzrokowo z otoczeniem. Koszt takiej maszyny to 24000 złotych.

Swoją cegiełkę dołożyła też drużyna PGE Skry Bełchatów, która przekazała na wskazany cel 2000 zł. Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie i … wielkie serce :)

Bardzo dziękujemy wszystkim Uczestnikom szkolenia za to, że podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe pomogli nam zebrać środki potrzebne Martynce.