Młodziki Cuprum Lubin kończą sezon powołaniem do kadry wojewódzkiej DZPS

AKTUALNOŚCI

Czterech podopiecznych trenera Daniela Dłużniakiewicza: Janek Królczyk#8, Kacper Sukiennik#5, Kacper Słowik#1 oraz Janek Busse#11 otrzymało powołania na zgrupowanie kadry wojewódzkiej Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej rocznika 2006. Zgrupowanie kadrowiczów potrwa 12 dni. Będzie to szansa dla młodych zawodników na pokazanie się z jak najlepszej strony, ogranie z boiskiem i zebranie nowych doświadczeń.

Dobiegł końca sezon treningowy drużyny młodzików. Na zakończenie tegorocznych treningów młodzież wzięła udział w siatkarskim turnieju dwójek, w kategorii wiekowej do lat 14.  Rywalizacja była rozgrywana systemem każdy z każdym. Głównym celem tych potyczek było przygotowanie młodych zawodników do rozgrywek plażowych w trakcie rozpoczynających się własnie wakacji.

Dla uczestników turnieju przygotowane zostały pamiątkowe nagrody, a zwycięzcy otrzymali dodatkowo koszulki byłego atakującego Cuprum Lubin – Damiana Domagały wraz z jego autografem.  Na zakończenie imprezy nagrody młodym zawodnikom wręczył osobiście prezes klubu, Tomasz Tycel.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce – Jan Królczyk/Maciej Dziemianczuk
II miejsce – Kacper Słowik/Oliwer Grzesiak
III miejsce – Patryk Stępień/Piotr Skowron/Elison Dobi

Cieszymy się, że mamy tylu młodych i utalentowanych siatkarzy. Życzymy Wam Panowie wielu sukcesów w występach plażowych podczas wakacji i czekamy na Wasz powrót do treningów już pod koniec sierpnia.