Najdalszy wyjazd w sezonie – Suwałki

AKTUALNOŚCI, MECZE

W tym sezonie nie ma zbyt wiele czasu na odpoczynek. Minął miesiąc od startu zmagań PlusLigi, a my rozpoczynamy już 7. kolejkę rozgrywek. Jutro o godz. 16:30 zmierzymy się na wyjeździe ze Ślepskiem Malow Suwałki.

Wyprawa na „polski biegun zimna” to dla nas najdalszy wyjazd w sezonie. Do Suwałk wyruszyliśmy w nocy, a zajedziemy dziś w okolicach południa. Następnie chwila odpoczynku po nocy spędzonej w autobusie, a wieczorem czeka nas przywitanie z halą Suwałki Arena. Tam odbędziemy trening z piłkami, a jutro o 16:30 zmierzymy się z gospodarzami ze Ślepska Malow.

Suwałczanie rozpoczęli ten sezon od zwycięstwa 3:1 nad Treflem Gdańsk. Potem z takim samym rezultatem pokonali Projekt Warszawa i Barkom Każany Lwów. Ulegli natomiast Asseco Resovii i PSG Stali Nysa. W ostatniej kolejce mierzyli się z GKS-em Katowice, z którym rozegrali pięciosetowe spotkanie zakończone zwycięstwem zespołu z Górnego Śląska. Poprzednie spotkanie naszej drużyny także zakończyło się po tie-breaku, ale na naszą korzyść. U siebie pokonaliśmy ukraiński Barkom.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w zespole Ślepska na ten moment jest Paweł Halaba, zdobywca 81 oczek. Tuż za nim jest Bartosz Filipiak (80 pkt). W naszym zespole najlepiej punktującym jest Remigiusz Kapica (78 pkt).

Choć mecz ze Ślepskiem Malow Suwałki rozegramy w szczególnym dniu, nieco bardziej refleksyjnym niż inne dni w roku, mamy nadzieję, że będziecie nam kibicować przed telewizorami. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:30, transmisja z meczu w Polsacie Sport.

7. kolejka PlusLigi 2022/2023

Ślepsk Malow Suwałki – Cuprum Lubin

1.11 (wtorek), godz. 16:30, Suwałki Arena, ul. Zarzecze 26, Suwałki