Pierwsze starcie ze Stalą Nysa w PlusLidze

AKTUALNOŚCI, MECZE

Przed nami historyczny mecz, bo po raz pierwszy zmierzymy się ze Stalą Nysa na parkietach PlusLigi. We wtorkowe popołudnie zagramy na wyjeździe z tegorocznym ligowym beniaminkiem i będziemy mieć za sobą ostatni z zaległych meczów pierwszej rundy rozgrywek. 

Ostatni raz ze Stalą Nysa mierzyliśmy się w sezonie 2013/2014 i było to w pierwszej lidze siatkówki mężczyzn. Od tamtego momentu w obu ekipach zmieniło się niemal wszystko, dlatego wtorkowy mecz zapowiada się bardzo ciekawie.

Nasza drużyna z zapałem przygotowuje się do tego spotkania. – Cały bieżący tydzień pracujemy nad tym, by być dobrze przygotowanym na zagrania Stali. Treningi są układane pod specyfikę przeciwnika, ale jak niejednokrotnie pokazała nasza liga, ciężko rozpracować rywala w każdym aspekcie. We wtorek spodziewamy się walki, dużej ilości emocji i zaciętego pojedynku. Nysa to groźna drużyna, która z meczu na mecz gra coraz lepiej – komentuje Wojciech Ferens. Zwraca też uwagę na zagrywkę Stali. – Ten zespół jest bardzo agresywny w polu serwisowym, zawsze stara się odrzucić przeciwnika od siatki. W dodatku bardzo dobrze dysponowany atakujący Ben Tara to duża broń tego zespołu – zauważa nasz przyjmujący.

Spotkanie ze Stalą Nysa odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 17:30 w ramach zaległej 10. kolejki PlusLigi. Transmisja telewizyjna na antenie Polsatu Sport. Liczymy na Wasze wsparcie sprzed telewizorów!

Stal Nysa – Cuprum Lubin

19 stycznia (wtorek), godz. 17:30, Hala Nysa, ul. Sudecka 23, Nysa