Porażka w Będzinie

AKTUALNOŚCI

– Chłopcy wyszli na parkiet bardzo zmotywowani i konsekwentnie realizowali założenia taktyczne. Wyeliminowali najgroźniejsze ogniwo rywali. Niestety w kolejnych setach nasza zagrywka nie była skuteczna, źle ustawialiśmy też blok. Wtedy Będzin zaczął skuteczniej zagrywać, a nasza wystawa stała się czytelniejsza. Przez to brakło naszego mocnego ataku i przegraliśmy końcówki setów numer dwa i trzy. W meczu swoją cegiełkę dołożyli też sędziowie – powiedział po meczu trener Paweł Szabelski.
Miedziowi dobrze rozpoczęli spotkanie, ale nie potrafili utrzymać jakości gry w kolejnych partiach. Gospodarze poprawili grę w polu zagrywki czym utrudnili nam grę w ataku, gdzie dobry poziom trzymał jedynie przez cały mecz Daniel Wilk. Trzeci set niestety rozpoczął się od festiwalu błędu sędziów, którzy popełnili szereg kontrowersyjnych decyzji, ustawiając tym samym przebieg tej partii, a być może i całego meczu.
Po raz pierwszy przeprowadziliśmy transmisję ze spotkania wyjazdowego naszych siatkarzy, jakość przekazu nie była za dobra, jednakże była spowodowana bardzo słabą jakością sygnału internetu jaką zaproponował gospodarz meczu. Mamy nadzieję, że kolejne transmisje będą lepszej jakości.