Pracowity okres przygotowawczy KS Cuprum MUNDO

AKTUALNOŚCI

Niezwykle pracowicie zapowiada się okres przygotowawczy lubińskiego Cuprum MUNDO do najbliższego sezonu. Już jutro 31.08.2013r. lubinianie wyjeżdżają na obóz sportowy, na którym zmierzą się z beniaminkiem I ligi KS Milicz oraz II ligowym Krispolem Września.
14 września o godz. 17.00 i 15 września o godz. 11.00 w hali RCS przy Sp 14 w Lubinie nasi siatkarze rozegrają mecze sparingowe z beniaminkiem ukraińskiej ekstraklasy Barkomem Lwów.
18-19 września nasi siatkarze rozpoczynają batalię z zespołami rodzimej PlusLigi. Na początek w Warszawie z miejscową Politechniką.
21-22 września w Radomiu zagrają w turnieju pod nazwą: Radomski Festiwal Siatkówki, w którym zagrają miejscowi Czarni, AZS Politechnika Warszawska, Cuprum Lubin oraz Camper Wyszków.
27 września w Niemodlinie dojdzie do niezwykle ciekawego spotkania, w którym przyjdzie nam zmierzyć się z czołowym zespołem ubiegłego sezonu ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle.
28-29 września ostatni turniej w Nysie z miejscowym AZS , Kęczninem Kęty oraz z zespołem z czeskiej ekstraklasy VK Karbo Benátky nad Jizerou.
Wierzymy, że sumiennie przepracowany okres przygotowawczy walnie przyczyni się do dobrej gry naszego zespołu w sezonie zasadniczym I ligi piłki siatkowej mężczyzn.