Siatkarska rodzina zaprezentowała się kibicom

AKTUALNOŚCI

Tegoroczna oficjalna prezentacja drużyny i sztabu szkoleniowego Cuprum Lubin na sezon 2017/2018 odbyła się pod hasłem #siatkówkawychodzinamiasto i została zorganizowana w lubińskim centrum handlowym Cuprum Arena.
Miedziowi siatkarze zostali zaprezentowani zgromadzonej widowni przez spikera i konferansjera, którzy znani są kibicom z meczów Cuprum Lubin rozgrywanych na hali RCS. Po części oficjalnej był czas na wspólne, rodzinne zdjęcie oraz na fotki z kibicami i rozdawanie autografów.
Podczas prawie trzygodzinnego eventu zaprezentowane zostały również wszystkie grupy młodzieżowe klubu Miedziowych oraz Akademii UKPS Lubin – współorganizatora imprezy.
Na jeden dzień lubińską galerią zawładnęła siatkówka. W atrium pojawiło się boisko do gry w siatkówkę oraz profesjonalny sprzęt sportowy używany podczas treningów. Widzowie mogli aktywnie uczestniczyć w pokazach i poznać tajniki siatkarskiego rzemiosła.
Na boisku rozegrane zostały dwa jednosetowe mecze, w których obok plusligowych zawodników stanęli młodzi- rozpoczynający dopiero swoją siatkarską edukację, ale wyróżniający się talentem. Emocji nie brakowało do ostatniej piłki!
Klub przygotował również liczne konkurencje dla zgromadzonych widzów. Zwycięzcy otrzymali cenne dla kibica nagrody: karnety na mecze Cuprum Lubin w sezonie 2017/2018, replikę koszulki meczowej, oryginalną piłkę MIKASA oraz wejściówki na mecze ligowe Miedziowych w Lubinie.
Dla najmłodszych widzów i sympatyków Cuprum Lubin, Akademia UKPS Lubin przygotowała wspaniały tor przeszkód. Klub natomiast podarował zgromadzonym dzieciom, uczestniczącym w konkursach i meczach, szkolne gadżety: piórniki, worki, plany lekcji, naklejki na zeszyty, itp.
Prezentację uświetniły swoimi występami piękne Wild Cats Cheerleaders znane kibicom z lubińskich meczów siatkówki. Tancerki przeprowadziły również warsztaty dla przyszłych Cheerleaderek, w których chętnie uczestniczyły nie tylko dziewczęta…
Wszystkim kibicom pozostaje czekać na rozpoczęcie sezonu PlusLigi, który w Lubinie zainaugurowany zostanie 29.09.2017 roku meczem Cuprum Lubin z MKS Będzin.
Już dziś serdecznie zapraszamy na halę RCS w Lubinie!