Sprzedaż biletów na mecz z Aluronem CMC Wartą Zawiercie

AKTUALNOŚCI, BILETY, MECZE

Już w czwartek do hali Regionalnego Centrum Sportowego wrócą siatkarskie emocje! Po dwóch starciach wyjazdowych zagramy wreszcie u siebie, a przeciwnikiem będzie drużyna z Zawiercia. Zapraszamy!

Przed nami niełatwe zadanie, bo Aluron CMC to drużyna z górnej części tabeli. Wierzymy jednak, że z Waszą pomocą i głośnym dopingiem z trybun uda nam się powalczyć i stworzyć ciekawe widowisko. Zapraszamy do hali w czwartek 27 stycznia na godzinę 17:30 na mecz już 18. kolejki PlusLigi.

Wejściówki na wydarzenie można nabyć na dwa sposoby. Pierwszym jest tradycyjna opcja kupna biletu w hali RCS, a konkretnie w kasie squash. Alternatywą jest sprzedaż internetowa, a transakcji można dokonać TUTAJ. Informujemy, że system sprzedaży internetowej zostaje zablokowany trzy godziny przed meczem. Wejściówki na spotkanie (o ile będą jeszcze dostępne) będzie można kupić także bezpośrednio przed meczem w kasie hali RCS.

Cennik biletów:

20 złotych – bilet normalny

10 złotych – bilet ulgowy (uczniowie i studenci za okazaniem legitymacji, emeryci i renciści za okazaniem ważnej legitymacji, potwierdzającej posiadane uprawnienia)

Wstęp darmowy przysługuje dzieciom do lat 7 oraz osobom z niepełnosprawnościami. Opiekun osoby niepełnosprawnej zobowiązany jest do zakupu wejściówki ulgowej. Do zobaczenia na meczu! Liczymy na Wasze wsparcie z trybun!