Sprzedaż biletów na mecz z Jastrzębskim Węglem

AKTUALNOŚCI, BILETY, MECZE

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na starcie z mistrzem Polski! Z Jastrzębskim Węglem zmierzymy się w najbliższą sobotę o godzinie 14:45 w Lubinie. Liczymy, że będziecie z nami! 

Mecz z drużyną Andrei Gardiniego będzie ostatnim, jaki rozegramy u siebie przed nadchodzącymi świętami, więc nie może Was zabraknąć w sobotę w hali Regionalnego Centrum Sportowego! Wejściówki na wydarzenie można nabyć na dwa sposoby. Pierwszym jest tradycyjna opcja kupna biletu w kasie hali RCS. Alternatywą jest sprzedaż internetowa, a transakcji można dokonać TUTAJ. Informujemy, że system sprzedaży internetowej zostaje zablokowany trzy godziny przed meczem. Wejściówki na mecz (o ile będą jeszcze dostępne) będzie można kupić bezpośrednio przed meczem w kasie hali.

Cennik biletów:

20 złotych – bilet normalny

10 złotych – bilet ulgowy (uczniowie i studenci za okazaniem legitymacji, emeryci i renciści za okazaniem ważnej legitymacji, potwierdzającej posiadane uprawnienia)

Wstęp darmowy przysługuje dzieciom do lat 7 oraz osobom z niepełnosprawnościami. Opiekun osoby niepełnosprawnej zobowiązany jest do zakupu wejściówki ulgowej. Do zobaczenia na meczu! Liczymy na Wasze wsparcie z trybun!