Święto Siatkówki w Lubinie, czyli pojedynek Cuprum Lubin vs PGE Skra Bełchatów

AKTUALNOŚCI, GALERIA, MECZE, MEDIA

Wszystkie mecze Miedziowych z Bełchatowianami to zawsze pełne nie tylko sportowych emocji spotkania. Nie inaczej było i tym razem. Klub przygotował dla kibiców mnóstwo atrakcji… Na wchodzących widzów już w holu naszej hali czekały pyszne łakocie – ciasta, ciacha, ciasteczka, babeczki…upieczone przez Klub Kibiców i Miedziową Rodzinkę w ramach „słodkiej akcji” dla Martynki. Z wielką przyjemnością możemy poinformować, że słodkości zostały zjedzone, a uzyskane środki wspomogą rehabilitację Martynki. Na najmłodszych Kibiców naszej drużyny jeszcze w trakcie rozgrzewki siatkarzy czekały konkursy, a w nich atrakcyjne nagrody.
Mieliśmy także okazję podziękować pamiątkowym zdjęciem za sezony spędzone w miedziowych barwach – Grzegorzowi Łomaczowi, który  w tym sezonie gra w PGE Skra Bełchatów.
Podczas przerw miedzy kolejnymi setami również wiele się działo! Najpierw razem z naszymi Cheerleaderkami z „Wild Cats Cheerleaders” biliśmy rekord liczby kibiców tańczących na meczach Plus Liga. A w 10 minutowej przerwie odbyła sie zapowiadana wcześniej licytacja #dlaDawida repliki meczowej – Cuprum Lubin oraz PGE Skra Bełchatów, gdyż nasi goście przywieźli do Lubina i swoją koszulkę. Obie repliki wylicytowali Kibice z Bełchatowa – za co pięknie dziękujemy! Wszystkie środki zostaną przeznaczone na rehabilitację Dawida, kibica drużyny BBTS Bielsko-Biała! Cieszymy się również z frekwencji na meczu – sektory hali wypełniły się kibicami. Dziękujemy, że przyjęliście nasze zaproszenie do #kibicujnahali :)
Niestety jedno nam się w sobotę nie udało! Nie odnieślimy zwycięstwa nad PGE Skra Bełchatów… ale i na to przyjdzie kiedyś czas.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu autorstwa Łukasza Haznara.