Wielcy Zwycięzcy szkolnego konkursu!!

AKTUALNOŚCI, SZKOŁY

Sezon 2017/2018 rozgrywek Plus Ligi za nami. Razem z nim zakończył się szkolny konkurs: „Szkoła Siatkarzom Cuprum kibicuje i nagrody otrzymuje”, prowadzony przez nasz klub.
Musimy się pochwalić, że do konkursu zgłosiło się 22 grupy szkolne! Młodzież przyjeżdżała na mecze Miedziowych do Lubina przez cały sezon. Uczestnicy naszej zabawy byli wspaniale przygotowani – na sektorach szkolnych królował kolor pomarańczowy i roiło się od pięknych transparentów wspierajacych naszą drużynę! Głośne okrzyki naszych Młodych Kibiców dopingowały Miedziowych do walki w każdym spotkaniu. Brawa dla Was!! Serdecznie dziękujemy!! Mamy nadzieję, że skutecznie „zaraziliśmy” Was miłością do siatkówki, bo taki był nasz ukryty cel ;)

Nadeszła pora na ogłoszenie Wielkich Zwycięzców naszego konkursu :)

I miejsce SP Wiechlice -Leszno Górne – to Was zaprosimy na jeden wspólny trening z drużyną Cuprum Lubin na hali RCS w Lubinie,

II miejsce – Zespół Szkół im. Jana Pawła w Osiecznicy – to Wam przekażemy unikatowe koszulki dla wszystkich członków grupy,

III miejsce – ARES Nowa Sól – to Wy otrzymacie od nas 6 profesjonalnych piłek MIKASA dla grupy.

Wszystkim serdecznie gratulujemy zwycięstwa!! Bądźcie czujni – w przyszłym sezonie też będziemy nagradzać ;)