Wygrali dla Janka

AKTUALNOŚCI

Miedziowi pojechali do Ostrołęki z nastawieniem wygrania rywalizacji. Jechali tam aby zagrać i wygrać dla Janka. Janek walczy w szpitalu o powrót do zdrowia. Jego przyjaciele i koledzy walczyli na boisku. Zrobili wszystko, żeby swojemu przyjacielowi sprawić radość i dodać sił w walce w chorobie. Wykonali plan, tak jak sobie założyli.
Cały mecz był kontrolowany przez miedziowych, którzy tylko momentami pozwalali gospodarzom na nawiązanie równorzędnej walki. W zespole Pekpolu słabiej zagrał ich filar -Jan Król, to od razu przełożyło się na postawę ostrołęczan.
Miedziowi zdeterminowi i zmobilizowani do granic możliwości nie pozwolili jednak odebrać sobie zwycięstwa, nawet wtedy, kiedy do akcji mocno włączyli się starsi panowie z gwizdkami. Robili wszystko w czwartej partii, żeby przedłużyć szansę gospodarzy na wygraną. Miedziowi jednak nie mogli sprawić zawodu Jankowi. Pokonali wszelkie przeciwności.
W rywalizacji do trzech zwycięstw Cuprum MUNDO prowadzi 1:0. Jutro powtórka. Zapraszamy na bezpośrednią transmisję internetową. Mecz rozpocznie się o godz. 17.00.
Bądźcie z nami. Wspierajcie nas w walce.