Wyprzedaż karnetów całosezonowych!

AKTUALNOŚCI

Uwaga, uwaga, ważne wieści dla naszych kibiców! Z końcem października zatrzymujemy sprzedaż karnetów całosezonowych. Jeśli ktoś miałby jeszcze ochotę kupić karnet na wszystkie mecze domowe do końca sezonu 2022/2023, to mamy dobrą wiadomość: przez ostatnie 10 dni będą one w bardzo promocyjnej cenie!

Za nami dwa mecze domowe, więc to dopiero początek sezonu PlusLigi 2022/2023. Najbliższe spotkanie u siebie czeka nas w piątek 28 października o godz. 20:30, a rywalem będzie ukraiński Barkom Każany Lwów. Możesz przyjść na nie z karnetem i gadżetem-niespodzianką, który dorzucamy do każdej całosezonowej wejściówki.

Przypominamy, że dostępne są 4 rodzaje karnetów: ulgowe (przysługujące dzieciom i młodzieży po okazaniu legitymacji szkolnej, studentom do 26. roku życia, a także emerytom i rencistom po okazaniu stosownych dokumentów), rodzinne (dwie wejściówki normalne + dzieci z wejściem za darmo – dot. dzieci i młodzieży uczącej się do 25 r.ż. z aktualną legitymacją), VIP (sektor VIP, z dostępem do VIP-room’u i miejscem parkingowym w garażu podziemnym hali RCS) oraz normalne.

W ramach wyprzedaży oferujemy karnety w bardzo atrakcyjnych cenach:

Normalny –   ̶2̶5̶0̶  150 złotych!

Ulgowy –  ̶1̶2̶0̶  – 90 złotych!

Rodzinny –  ̶5̶0̶0̶  – 300 złotych!

VIP –  ̶6̶0̶0̶  – 400 złotych!

Zapraszamy do zakupu! Sprzedaż karnetów odbywa się dwiema drogami: internetowo na stronie www.kupbilet.rcslubin.pl oraz stacjonarnie w kasie squash hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Przypominamy, że karnety VIP i rodzinne dostępne są do zakupu tylko stacjonarnie.

Pamiętajcie, by przed meczem wymienić internetowe potwierdzenie zakupu na imienny blankiecik z prezentem!