Z wizytą w Gimnazjum Nr 5

AKTUALNOŚCI

W środę 29 maja w hali przy ulicy Składowej odbyło się kolejne spotkanie miedziowych siatkarzy z dziećmi i młodzieżą. Byli to uczniowie Gimnazjum nr 5 w Lubinie oraz dzieci z sekcji piłki siatkowej, które przez cały sezon dopingowały naszych zawodników.
Było to dla nich z pewnością niesamowite przeżycie, ponieważ mieli jedyną i niepowtarzalną okazję, aby spotkać się ze swoimi ulubieńcami, zadać osobiście pytania, i co najważniejsze możliwość treningu pod okiem siatkarzy.
Młodzi adepci siatkówki oprócz techniki sprawdzili również gibkość niektórych zawodników-proszony o zrobienie szpagatu Krzysztof Antosik nie miał z tym najmniejszego problemu czym wywołał gromkie brawa.
Natomiast Mateusz Kucharski zaprezentował ciekawe i zarazem widowiskowe formy ataku a Bartosz Węgrzyn i Damian Dykas pokazali jak ważna jest „równa deska” w trakcie próby wykonania poprawnego podwójnego bloku.
Oczywiście oprócz dużej dawki humoru, która towarzyszyła przez całe spotkanie nie zabrakło również dobrej gry, poświęcenia i siatkówki na wysokim poziomie.
Spotkanie zakończyło się pamiątkowymi zdjęciami i zaproszeniem młodych kibiców na mecze w przyszłym sezonie.