Zapraszamy na mecz z Barkomem Każany Lwów!

AKTUALNOŚCI, BILETY, MECZE

W piątek 28 października czeka nas historyczny mecz! Do Lubina zawita klub, który w tym sezonie zalicza swój debiut nie tylko w PlusLidze, ale w polskiej lidze w ogóle. Mowa o ukraińskim klubie Barkom Każany Lwów. Zapraszamy więc gorąco na to spotkanie w piątek 28.10 na godzinę 20:30 do hali RCS w Lubinie!

Sprzedaż biletów na to wydarzenie wystartowała dziś z samego rana. Wejściówki na wydarzenie można nabyć na dwa sposoby. Pierwszym jest tradycyjna opcja kupna biletu w hali RCS, a konkretnie w kasie squash. Alternatywą jest sprzedaż internetowa: transakcji można dokonać TUTAJ. Informujemy, że system sprzedaży internetowej zostaje zablokowany trzy godziny przed meczem. Wejściówki na spotkanie będzie można kupić także bezpośrednio przed meczem w kasie hali RCS.

Cennik biletów:

20 złotych – bilet normalny

10 złotych – bilet ulgowy (uczniowie i studenci za okazaniem ważnej legitymacji, emeryci i renciści za okazaniem dokumentu, potwierdzającego posiadane uprawnienia)

Wstęp darmowy przysługuje dzieciom do lat 7 oraz osobom z niepełnosprawnościami. Opiekun osoby niepełnosprawnej zobowiązany jest do zakupu wejściówki ulgowej. Czekamy na Was w hali, do zobaczenia!