Zapraszamy na mecz z PGE Skrą Bełchatów!

AKTUALNOŚCI, BILETY, MECZE

W niedzielę 13 października czeka nas mecz 9. kolejki PlusLigi, który rozegramy na własnym terenie hali RCS w Lubinie. Gorąco zapraszamy na to spotkanie, tym bardziej, że godzina będzie sprzyjała rodzinnemu kibicowaniu: pierwszy gwizdek zaplanowany jest na 17:30. Naszym rywalem będzie PGE Skra Bełchatów.

Sprzedaż biletów startuje dziś. Wejściówki na wydarzenie można nabyć na dwa sposoby. Pierwszym jest tradycyjna opcja kupna biletu w hali RCS, a konkretnie w kasie squash. Alternatywą jest sprzedaż internetowa: transakcji można dokonać TUTAJ. Informujemy, że system sprzedaży internetowej zostaje zablokowany trzy godziny przed meczem. Wejściówki będzie można kupić także bezpośrednio przed spotkaniem w kasie hali RCS.

Cennik biletów:

25 złotych – bilet normalny

15 złotych – bilet ulgowy (uczniowie i studenci za okazaniem ważnej legitymacji, emeryci i renciści za okazaniem dokumentu, potwierdzającego posiadane uprawnienia)

Wstęp darmowy przysługuje dzieciom do lat 7 oraz osobom z niepełnosprawnościami. Opiekun osoby niepełnosprawnej zobowiązany jest do zakupu wejściówki ulgowej. Czekamy na Was w hali, do zobaczenia!