Zostań Sponsorem

Nasze statystyki

 • 6 stacji telewizyjnych pokazujących PlusLigę
 • 2 najpopularniejsza dyscyplina sportowa w Polsce
 • 3000 średnia widzów na mecz
 • 35 000 widzów w sezonie
 • 10 000 fanów na Facebooku
 • 20 000 odsłon na YouTube

O nas

Ideą powołania Klubu Biznesu jest stworzenie miejsca do integracji ludzi biznesu z regionu Zagłębia Miedziowego przy okazji aktywnego wspierania drużyny siatkarskiej Cuprum Lubin występującej na parkietach PlusLigi.

Ogromna popularność siatkówki w Polsce i Lubinie, wielotysięczna publiczność obecna na meczach drużyny Cuprum Lubin, nowoczesna hala jaką dysponuje miasto Lubin stwarza okazję dla ludzi lokalnego biznesu do nawiązania nowych relacji biznesowych i rozszerzania swoich kontaktów z właścicielami i menadżerami lokalnych firm.

Dlaczego my?

 1. Umożliwiamy dostęp do ludzi takich jak Ty i całkiem innych lecz także interesujących się siatkówką.
 2. Stwarzamy możliwość nawiązania nowych i podtrzymania istniejących kontaktów prywatnych i biznesowych.
 3. Zapewniamy komfortowe warunki do oglądania meczów Cuprum Lubin z loży VIP.
 4. Organizujemy wyjazdy integracyjne na mecze Cuprum Lubin oraz reprezentacji Polski.
 5. Posiadamy narzędzia do promowania wizerunku naszych sponsorów w czasie meczów i podczas promocji drużyny.
 6. Organizujemy spotkania specjalnie dla naszych sponsorów z udziałem zawodników i trenerów.
 7. Udostępnimy wizerunek siatkarzy do działań sprzedażowych.

Loża VIP

Loże VIP to wydzielone miejsca znajdujące się na naszej nowoczesnej hali sportowej. Komfortowe, zapewniające prywatność loże są idealnym miejscem do organizowania spotkań w eleganckiej i prestiżowej atmosferze. Nasze loże VIP posiadają osobne wejścia na obiekt i do samej loży. W ofercie jest także pełna obsługa cateringowa. Po zakończeniu meczu trener i część zawodników odwiedza lożę VIP w celu skomentowania spotkania i udzielenia odpowiedzi na ewentualne pytania.

Wyjazdy integracyjne

Jeżeli chcą Państwo przeżyć sportowe emocje nie tylko na naszej hali, to zapraszamy do skorzystania z oferty wyjazdów integracyjnych. Niezależnie od tego czy będą to spotkania Cuprum Lubin czy kadry Polski zorganizujemy dla Państwa bilety, przejazd i zakwaterowanie wraz z wyżywieniem. Oczywiście to wszystko bez dodatkowych opłat.

Reklama

W ramach naszego pakietu otrzymują Państwo ofertę reklamową: ekspozycja logo na strojach meczowych, ekrany ledowe, naklejki na parkiecie, flagi, stanowiska ekspozycyjne, materiały wydawane przez Klub, logo na stronie internetowej. Mecze Cuprum transmitowane są przez telewizją Polsat. Okresowo przedstawiamy efekty działań reklamowych poprzez raport obejmujący m.in. ranking marek według wartości ekspozycji w TV, prasie oraz internecie oraz wartość mediową marek Klubowiczów.

Kontakt

Telefony

 • 76 756 11 17

Internet

 • http://ks.cuprum.pl
 • kontakt@ks.cuprum.pl

Adres

 • ul. Odrodzenia 28b 59-300, Lubin