Uwaga!

System sprzedaży biletów blokowany jest 28 godzin przed meczem. Związane to jest z brakiem możliwości potwierdzenia płatności za zakup biletu.

Od tego czasu bilety można kupić już tylko na hali RCS w kasie Squsha lub w kasach przed meczem.

Karnety na sezon 2017/2018

Karnety uprawniają naszych kibiców do wstępu na wszystkie mecze, w których Cuprum Lubin będzie gospodarzem, zarówno te rundy zasadniczej, jak i fazy play-off oraz Pucharu Polski! Wzorem poprzedniego sezonu przygotowaliśmy dla Państwa oprócz karnetów normalnych, VIP i SuperVIP również karnety ulgowe oraz rodzinne, w kilku różnych konfiguracjach. Sprzedaż, jak miało to miejsce również rok temu, będzie się odbywała drogą internetową poprzez serwis Regionalnego Centrum Sportowego dostępny pod adresem rcslubin.ticketik.pl oraz w kasie squasha w hali przy ul. Odrodzenia 28B w Lubinie.

Ceny karnetów na sezon 2017/2018:

- karnet normalny - 280 zł
- karnet ulgowy - 150 zł
- karnet VIP* - 400 zł
- karnet SuperVIP** - 1000 zł

Karnety rodzinne:
- 2+1 - 2 karnety normalne i 1 ulgowy - 670 zł
- 2+2 - 2 karnety normalne i 2 ulgowe - 780 zł
- 2+3 - 2 karnety normalne i 3 ulgowe - 850 zł

*karnety VIP - upoważniają do zajęcia wyznaczonego miejsca na trybunie VIP oraz miejsca na parkingu podziemnym
**karnety SuperVIP - upoważniają do zajęcia wyznaczonego miejsca na trybunie SuperVIP, miejsca na parkingu podziemnym i korzystania z cateringu podczas meczów

Dodatkowe informacje
1. Karnet daje prawo wstępu na wszystkie mecze fazy zasadniczej oraz play-off PlusLigi oraz spotkania Pucharu Polski, których organizatorem jest Cuprum Lubin.
2. Karnety i bilety ulgowe przysługują: uczniom szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów a także studentom do 26. roku życia, emerytom i rencistom.
3. Bezpłatny wstęp do hali bez prawa do miejsca siedzącego mają dzieci do lat 7.
4. Osoby niepełnosprawne w stopniu znacznym wchodzą na nasze mecze bezpłatnie. Opiekun osoby niepełnosprawnej, która nie może poruszać się samodzielnie, ma prawo do biletu ulgowego.
• dla osób na wózkach inwalidzkich wydzielone są specjalne miejsca, obok statystyków gości.
• dla osób nie korzystających z wózka wydzielone są miejsca w sektorze „b” w I rzędzie.
5. Firmy zainteresowane zakupem karnetów dla swoich pracowników w większej ilości proszone są o kontakt z p. Marzeną Nowakowską marzena.nowakowska@ks.cuprum.pl.