Informacje dla szkół i placówek oświatowych

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że w rozpoczynającym się sezonie 2017/2018 nasz klub po raz kolejny zaprasza wszystkie placówki oświatowe do korzystania z akcji: „Promocyjne Bilety dla Szkoły”.
W ramach tejże akcji mogą Państwo nabywać dla grupy zorganizowanej liczącej minimum 15 osób, bilety na mecze piłki siatkowej rozgrywane przez drużynę Cuprum Lubin w Hali Widowiskowo-Sportowej RCS w Lubinie w cenie 2 zł.

Jednocześnie zapraszamy do udziału w organizowanym przez nas konkursie "Szkoła siatkarzom Cuprum kibicuje i nagrody otrzymuje". Będzie to współzawodnictwo pomiędzy wszystkimi zgłoszonymi, zorganizowanymi grupami, które będą chciały bardzo aktywnie kibicować drużynie Cuprum Lubin i dzięki temu zdobywać cenne punkty. Na stronie internetowej klubu będziemy prowadzić ranking i na bieżąco informować, które grupy są na czele. Dla zwycięzców Klub przewidział cenne nagrody w postaci wspólnego treningu z drużyną plusligową na hali RCS w Lubinie, unikatowych koszulek dla członków grupy oraz 6 profesjonalnych piłek MIKASA do gry w siatkówkę halową.

W ten sposób chcemy propagować wiedzę o Cuprum Lubin i lubińskiej siatkówce wśród dzieci i młodzieży. Przede wszystkim jednak chcielibyśmy promować wśród uczniów pozytywne postawy w zakresie kulturalnego kibicowania na meczach piłki siatkowej oraz zachęcać młodzież do tego, by oglądanie meczów na żywo stało się jedną z ulubionych form rozrywki.

Wszelkie szczegóły dotyczące zakupu biletów znajdują się w Regulaminie korzystania z Promocyjnych Biletów dla Szkoły [SZKOŁY BILETY - REGULAMIN], natomiast udział w konkursie „Szkoła siatkarzom Cuprum kibicuje i nagrody otrzymuje” opisany jest w Regulaminie Współzawodnictwa Szkół w konkursie [SZKOŁY KONKURS - REGULAMIN] . Oba dokumenty są opublikowane w zakładce DLA SZKÓŁ przyciski SZKOŁY BILETY - REGULAMIN i SZKOŁY KONKURS - REGULAMIN.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w meczach i kibicowania drużynie Cuprum Lubin w rozgrywkach PlusLiga.