„Szkoła siatkarzom Cuprum kibicuje i nagrody otrzymuje”

Sezon 2017/2018 rozgrywek Plus Ligi za nami. Razem z nim zakończył się szkolny konkurs prowadzony przez nasz klub.
Do konkursu zgłosiło się 22 grupy szkolne. Młodzież przyjeżdżała na mecze Miedziowych do Lubina przez cały sezon. Uczestnicy naszej zabawy byli wspaniale przygotowani – na sektorach szkolnych królował kolor pomarańczowy i roiło się od pięknych transparentów wspierających naszą drużynę! Głośne okrzyki naszych Młodych Kibiców dopingowały Miedziowych do walki w każdym spotkaniu. Brawa dla Was!! Serdecznie dziękujemy!! Mamy nadzieję, że skutecznie „zaraziliśmy” Was miłością do siatkówki, bo taki był nasz ukryty cel.

Nadeszła pora na ogłoszenie Wielkich Zwycięzców naszego konkursu.

I miejsce – SP Wiechlice -Leszno Górne – to Was zaprosimy na jeden wspólny trening z drużyną Cuprum Lubin na hali RCS w Lubinie,

II miejsce – Zespół Szkół im. Jana Pawła w Osiecznicy – to Wam przekażemy unikatowe koszulki dla wszystkich członków grupy,

III miejsce – ARES Nowa Sól – to Wy otrzymacie od nas 6 profesjonalnych piłek MIKASA dla grupy.

Wszystkim serdecznie gratulujemy zwycięstwa!! Bądźcie czujni – w przyszłym sezonie też będziemy nagradzać.

Tak prezentuje się tabela Zwycięzców:

MIEJSCE

NAZWA SZKOŁY

PUNKTY

1.

SP Wiechlice -Leszno Górne

168

2.

Zespół Szkół im. Jana Pawła w Osiecznicy

150

3.

ARES Nowa Sól

148

Informacje dla szkół i placówek oświatowych

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w trwającym sezonie 2017/2018 nasz klub po raz kolejny zaprasza wszystkie placówki oświatowe do korzystania z akcji: „Promocyjne Bilety dla Szkoły”.
W ramach tejże akcji mogą Państwo nabywać dla grupy zorganizowanej liczącej minimum 15 osób, bilety na mecze piłki siatkowej rozgrywane przez drużynę Cuprum Lubin w Hali Widowiskowo-Sportowej RCS w Lubinie w cenie 2 zł.

Jednocześnie zapraszamy do udziału w trwającym konkursie "Szkoła siatkarzom Cuprum kibicuje i nagrody otrzymuje". Jest to współzawodnictwo pomiędzy wszystkimi zgłoszonymi, zorganizowanymi grupami, które chcą bardzo aktywnie kibicować drużynie Cuprum Lubin i dzięki temu zdobywają cenne punkty. Powyżej prezentujemy aktualny ranking grup już biorących udział w konkursie. Dla zwycięzców Klub przewidział cenne nagrody w postaci wspólnego treningu z drużyną plusligową na hali RCS w Lubinie, unikatowych koszulek dla członków grupy oraz 6 profesjonalnych piłek MIKASA do gry w siatkówkę halową.

W ten sposób chcemy propagować wiedzę o Cuprum Lubin i lubińskiej siatkówce wśród dzieci i młodzieży. Przede wszystkim jednak chcielibyśmy promować wśród uczniów pozytywne postawy w zakresie kulturalnego kibicowania na meczach piłki siatkowej oraz zachęcać młodzież do tego, by oglądanie meczów na żywo stało się jedną z ulubionych form rozrywki.

Wszelkie szczegóły dotyczące zakupu biletów znajdują się w Regulaminie korzystania z Promocyjnych Biletów dla Szkoły, natomiast udział w konkursie „Szkoła siatkarzom Cuprum kibicuje i nagrody otrzymuje” opisany jest w Regulaminie Współzawodnictwa Szkół w konkursie. Oba dokumenty są opublikowane w zakładce DLA SZKÓŁ przyciski SZKOŁY BILETY - REGULAMIN i SZKOŁY KONKURS - REGULAMIN.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w meczach i kibicowania drużynie Cuprum Lubin w rozgrywkach PlusLiga.