„Szkoła siatkarzom Cuprum kibicuje i nagrody otrzymuje”

UWAGA! UWAGA! Mamy zmianę na pozycji lidera!! Brawo - SP Wiechlice -Leszno Górne!!

Przed nami ostatnie spotkanie rundy zasadniczej w Lubinie i ostania szansa na zmiany w konkursowej tabeli. Zapraszamy Was na mecze Cuprum Lubin. Kibicujcie Miedziowym i walczcie o nagrody, finał zabawy tuż tuż.

RANKING SZKÓŁ BIORĄCYCH UDZIAŁ W KONKURSIE (STAN NA 04.04.18)

Szkoła siatkarzom Cuprum kibicuje i nagrody otrzymuje”

MIEJSCE

NAZWA SZKOŁY

PUNKTY

1.

SP Wiechlice -Leszno Górne

168

2.

ARES Nowa Sól

148

3.

Salezjańska Szkoła Podstawowa w Lubinie

112

4.

Zespół Szkół im. Jana Pawła w Osiecznicy

98

5.

SP Snowidza

79

6.

SP 3 Bolesławiec

46

7.

SP 9 Lubin

44

8.

SP Bolków

42

9.

Leszno

33

10.

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Wąsosz

10

Informacje dla szkół i placówek oświatowych

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w trwającym sezonie 2017/2018 nasz klub po raz kolejny zaprasza wszystkie placówki oświatowe do korzystania z akcji: „Promocyjne Bilety dla Szkoły”.
W ramach tejże akcji mogą Państwo nabywać dla grupy zorganizowanej liczącej minimum 15 osób, bilety na mecze piłki siatkowej rozgrywane przez drużynę Cuprum Lubin w Hali Widowiskowo-Sportowej RCS w Lubinie w cenie 2 zł.

Jednocześnie zapraszamy do udziału w trwającym konkursie "Szkoła siatkarzom Cuprum kibicuje i nagrody otrzymuje". Jest to współzawodnictwo pomiędzy wszystkimi zgłoszonymi, zorganizowanymi grupami, które chcą bardzo aktywnie kibicować drużynie Cuprum Lubin i dzięki temu zdobywają cenne punkty. Powyżej prezentujemy aktualny ranking grup już biorących udział w konkursie. Dla zwycięzców Klub przewidział cenne nagrody w postaci wspólnego treningu z drużyną plusligową na hali RCS w Lubinie, unikatowych koszulek dla członków grupy oraz 6 profesjonalnych piłek MIKASA do gry w siatkówkę halową.

W ten sposób chcemy propagować wiedzę o Cuprum Lubin i lubińskiej siatkówce wśród dzieci i młodzieży. Przede wszystkim jednak chcielibyśmy promować wśród uczniów pozytywne postawy w zakresie kulturalnego kibicowania na meczach piłki siatkowej oraz zachęcać młodzież do tego, by oglądanie meczów na żywo stało się jedną z ulubionych form rozrywki.

Wszelkie szczegóły dotyczące zakupu biletów znajdują się w Regulaminie korzystania z Promocyjnych Biletów dla Szkoły, natomiast udział w konkursie „Szkoła siatkarzom Cuprum kibicuje i nagrody otrzymuje” opisany jest w Regulaminie Współzawodnictwa Szkół w konkursie. Oba dokumenty są opublikowane w zakładce DLA SZKÓŁ przyciski SZKOŁY BILETY - REGULAMIN i SZKOŁY KONKURS - REGULAMIN.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w meczach i kibicowania drużynie Cuprum Lubin w rozgrywkach PlusLiga.