„Szkoła siatkarzom Cuprum kibicuje i nagrody otrzymuje”

Nasz szkolny konkurs ma coraz więcej uczestników, co bardzo nas cieszy. Wspaniale się bawicie razem z nami i za to wielkie brawa!! Wasze transparenty są z meczu na mecz piękniejsze. Pomarańczowe barwy powoli zalewają szkolne sektory! A głośne okrzyki już niedługo dorównają sektorowi Klubu Kibica 😉 Wspaniale, oby tak dalej!!
Tych, którzy jeszcze się nie zgłosili – nadal zapraszamy do wspólnej zabawy!
Po 13 kolejkach rozgrywek Plus Ligi nadal liderem w naszej szkolnej tabeli jest ARES Nowa Sól! Brawo Wy 😉
W rankingu nastąpiło parę zmian - sami zobaczcie, na której pozycji obecnie jesteście i ile brakuje Wam do wygrania głównej nagrody. Poniżej prezentujemy pierwszą 10-tkę konkursu.

Jaki macie plan na kolejny mecz, by przeskoczyć lidera? 😉

RANKING SZKÓŁ BIORĄCYCH UDZIAŁ W KONKURSIE ( STAN NA 06.12.17 )

Szkoła siatkarzom Cuprum kibicuje i nagrody otrzymuje”

MIEJSCE

NAZWA SZKOŁY

PUNKTY

1.

ARES Nowa Sól

148

2.

Salezjańska Szkoła Podstawowa w Lubinie

95

3.

Zespół Szkół im. Jana Pawła w Osiecznicy

88

4.

SP Wiechlice -Leszno Górne

50

5.

SP 3 Bolesławiec

46

6.

SP 9 Lubin

44

7.

SP Bolków

42

8.

SP Snowidza

41

9.

Leszno

33

10.

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Wąsosz

10

Informacje dla szkół i placówek oświatowych

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w trwającym sezonie 2017/2018 nasz klub po raz kolejny zaprasza wszystkie placówki oświatowe do korzystania z akcji: „Promocyjne Bilety dla Szkoły”.
W ramach tejże akcji mogą Państwo nabywać dla grupy zorganizowanej liczącej minimum 15 osób, bilety na mecze piłki siatkowej rozgrywane przez drużynę Cuprum Lubin w Hali Widowiskowo-Sportowej RCS w Lubinie w cenie 2 zł.

Jednocześnie zapraszamy do udziału w trwającym konkursie "Szkoła siatkarzom Cuprum kibicuje i nagrody otrzymuje". Jest to współzawodnictwo pomiędzy wszystkimi zgłoszonymi, zorganizowanymi grupami, które chcą bardzo aktywnie kibicować drużynie Cuprum Lubin i dzięki temu zdobywają cenne punkty. Powyżej prezentujemy aktualny ranking grup już biorących udział w konkursie. Dla zwycięzców Klub przewidział cenne nagrody w postaci wspólnego treningu z drużyną plusligową na hali RCS w Lubinie, unikatowych koszulek dla członków grupy oraz 6 profesjonalnych piłek MIKASA do gry w siatkówkę halową.

W ten sposób chcemy propagować wiedzę o Cuprum Lubin i lubińskiej siatkówce wśród dzieci i młodzieży. Przede wszystkim jednak chcielibyśmy promować wśród uczniów pozytywne postawy w zakresie kulturalnego kibicowania na meczach piłki siatkowej oraz zachęcać młodzież do tego, by oglądanie meczów na żywo stało się jedną z ulubionych form rozrywki.

Wszelkie szczegóły dotyczące zakupu biletów znajdują się w Regulaminie korzystania z Promocyjnych Biletów dla Szkoły, natomiast udział w konkursie „Szkoła siatkarzom Cuprum kibicuje i nagrody otrzymuje” opisany jest w Regulaminie Współzawodnictwa Szkół w konkursie. Oba dokumenty są opublikowane w zakładce DLA SZKÓŁ przyciski SZKOŁY BILETY - REGULAMIN i SZKOŁY KONKURS - REGULAMIN.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w meczach i kibicowania drużynie Cuprum Lubin w rozgrywkach PlusLiga.