Zakończyliśmy serię lekcji WF w szkołach w Lubinie!

AKTUALNOŚCI, GALERIA, SZKOŁY

W tym sezonie po raz kolejny wzięliśmy udział w akcji, w ramach której przeprowadzaliśmy lekcje wychowania fizycznego w szkołach na terenie Lubina. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy spotkać się z najmłodszymi i pokazać im piękno sportu oraz korzyści płynące z aktywności fizycznej!

Nasze zajęcia trwały łącznie trzydzieści godzin lekcyjnych i zostały przeprowadzone m.in. w szkołach podstawowych nr 3, 9, 12 czy 14 w Lubinie. Ogromnie miło było patrzeć na zapał i zaangażowanie uczniów i uczennic w prowadzone przez naszych zawodników i trenerów ćwiczenia. Poziom trudności treningów był zróżnicowany w zależności od wieku dzieci. Najmłodsi mieli szansę zabawić się w berka czy rywalizować ze sobą w ogólnorozwojowych ćwiczeniach, natomiast lekcje dla starszych były bardziej zaawansowane. Najważniejszym było jednak w wesoły sposób pokazać sport i aktywność fizyczną. Lekcje WF-u odbyły się w ramach umowy z naszym sponsorem strategicznym KGHM Polska Miedź SA.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego (ostatniego) wyjścia do Szkoły Podstawowej nr 12 im. Czesława Niemena w Lubinie. Tym razem w rolę trenerów wcielili się Remigiusz Kapica oraz Kajetan Kubicki. Zawodnicy odwiedzili klasy siatkarskie i byli pod wrażeniem umiejętności dzieciaków! Dziękujemy za tak miłe przyjęcie!