Miedziowi w szkole po raz kolejny!

AKTUALNOŚCI, GALERIA, SZKOŁY

To już kolejny rok, w którym staramy się szerzyć wiedzę o sporcie i zachęcać do zdrowej aktywności dzieci młodzież z okolic Lubina. W ramach umowy z naszym sponsorem strategicznym KGHM Polska Miedź odwiedzamy szkoły i przeprowadzamy lekcje wychowania fizycznego. Pokazujemy, że sport może być także (a może przede wszystkim) dobrą zabawą!

Dziś zawitaliśmy do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 w Lubinie, gdzie spędziliśmy na przeróżnych ćwiczeniach aż trzy godziny lekcyjne. Z najmłodszymi klasami (2B, 3A oraz 3B) bawili się dziś nasi trenerzy Paweł Rusek i Tomasz Kowalski, którzy porządnie przygotowali się do zajęć. Były ćwiczenia z elementami siatkarskimi, ale także wyścigi, zadania na materacach czy obowiązkowa rozgrzewka na początek.

Miło się patrzyło na ogromne zaangażowanie dzieci i chęć do aktywności fizycznej! Niezmiernie się cieszymy, że mogliśmy się spotkać i wspólnie poruszać. W tym miesiącu odwiedzimy SP3 jeszcze raz, tym razem potrenujemy ze starszymi klasami. A zatem do zobaczenia! Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć z dzisiejszych lekcji z Miedziowymi!