Ostatnie zajęcia Miedziowych w szkole!

AKTUALNOŚCI, GALERIA, GRAMY RAZEM, SZKOŁY

Program Miedziowi w szkole, który realizowaliśmy pod patronatem spółki KGHM Polska Miedź S.A., dobiegł końca. W tym czasie odwiedziliśmy kilka szkół na terenie miasta Lubin i przeprowadziliśmy zajęcia sportowe z uczniami. Dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie i do zobaczenia w przyszłym sezonie!

Na zakończenie akcji nasi Miedziowi przedstawiciele odwiedzili Szkołę Podstawową nr 14, a w rolę trenerów wcielili się Kamil Maruszczyk i Paweł Pietraszko. Zapału do zabawy i gry wśród dzieci nie brakowało. Przećwiczone elementy siatkarskie pokazały, że w niektórych drzemie naprawdę spory potencjał do gry w siatkówkę w swoich grupach wiekowych. Patrzyliśmy na to z wielką przyjemnością!

Bardzo się cieszymy, że dzięki wsparciu naszego sponsora strategicznego KGHM Polska Miedź S.A. mieliśmy szansę wypełnić nasze pozasportowe zadania i misje, którymi jest propagowanie zdrowego stylu życia i sportu wśród najmłodszych. Mamy nadzieję, że spotkania w lubińskich szkołach przyniosą dobre owoce w postaci zdrowych nawyków wśród młodych i zachęcą do codziennego ruchu. Dobrze wrócić po pandemicznej przerwie do tego, co sprawia nam wielką radość, czyli pracy z dziećmi. W nadchodzącym sezonie 2022/2023 z pewnością ponownie pojawimy się w szkołach!

Zapraszamy do obejrzenia ostatniej już galerii zdjęć z miedziowych lekcji, przeprowadzonych przez naszych zawodników w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Najpierw kilka ujęć z SP 14, a poniżej galeria z wizyty w SP nr 3 w Lubinie, gdzie trening poprowadzili Kamil Szymura, Maciej Sas, Michał Gierżot, Jędrzej Kaźmierczak oraz trener Tomasz Kowalski.

Galeria zdjęć z SP nr 14:

Galeria zdjęć z SP nr 3: