Miedziowi znów w szkole!

AKTUALNOŚCI, SZKOŁY

Kolejne klasy w szkołach miasta Lubin miały okazję potrenować z naszymi siatkarzami. Tym razem Miedziowi odwiedzili najmłodsze klasy Szkoły Podstawowej nr 14 i pokazali, że sport to przede wszystkim dobra zabawa!

W ramach umowy z naszym sponsorem strategicznym KGHM Polska Miedź SA także w tym sezonie jeździmy do lubińskich szkół i przeprowadzamy zajęcia wychowania fizycznego. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ruch to zdrowie i właśnie takie przesłanie chcemy zaszczepiać w głowach najmłodszych. Poprzez zabawę zachęcamy do aktywnego trybu życia i uprawiania sportu.

Dziś Remigiusz Kapica i Maciej Sas zawitali w klasach pierwszych Sp nr 14 w Lubinie. Zajęcia zaczęły się od kreatywnej rozgrzewki, czyli… berka. Nie zabrakło też ćwiczeń z elementów siatkarskich, w tym z wykorzystaniem m.in. kosza do koszykówki. Dzieci były niezwykle zaangażowane i chętne do wykonywania zadań. To był wspaniały poranek! Szkołę nr 14 odwiedzimy jeszcze raz w przyszłym tygodniu, gdzie przeprowadzimy WF z kolejnymi klasami. Już nie możemy się doczekać!