Awans w Pucharze Polski

Wszystko zaczęło się zgodnie z przewidywaniami. Nasza dobra gra pozwoliła na szybkie uzyskanie kilku punktowej przewagi, która powiększała się do końca a tej partii. W drugim secie to gospodarze jednak grając niezwykle ambitnie okazali się lepsi od miedziowych. Trzecia partia to znowu nasza dominacja, którą wygrywamy po naszej dobrej grze, nie pozwalamy gospodarzom rozwinąć skrzydeł. Gramy dobrze w obronie co pozwala nam wyprowadzać skuteczne kontry. Podobnie rozpoczyna się partia czwarta. Wypracowujemy kilka punktów przewagi taki stan utrzymuje się do 18:14 dla naszego zespołu. Wtedy Kęczanin zatrzymuje nas blokiem, myliśmy się w ataku, nie potrafimy skończyć akcji na skrzydle. gospodarze doprowadzają do tie breaka. Przez większą część seta walka trwa punkt za punkt, dopiero przy stanie 9:8 dla nas popisujemy się dwoma efektownymi blokami, które pozwalają nam spokojnie dojechać do końca spotkania. Przed nami w V rundzie spotkanie z MKS MOS Będzin, który pokonał AZS Stal Nysę.