Barkom Lwów pokonany dwukrotnie

AKTUALNOŚCI

W sobotę rano skorzystaliśmy z gościnności Zakładów Górniczych „Lubin” i wspólnie zwiedziliśmy kopalnię. Nasi goście mogli zapoznać się z warunkami pracy części naszych zawodników.
Po południu przyszła kolej na pierwsze spotkanie, na którym pojawiła się spora rzesza spragnionych siatkarskich emocji kibiców.
Miedziowi od początku pokazali, że w nowym sezonie będą ekipą walczącą o najwyższe cele. Lubinianie imponowali szczególnie w elemencie zagrywki ( sam Damian Dykas zagrał sześć asów serwisowych). Lwowianie mieli spore problemy z odbiorem zagrywki, co skrzętnie wykorzystywał nasz blok. Zespół jak na ten moment przygotowań do sezonu imponował spokojem, ale przydarzały się również proste błędy, które trzeba będzie wyeliminować.
W drugim spotkaniu, rozegranym w niedzielę, zespół ukraiński nie mógł nawiązać zupełnie walki z Cuprum MUNDO. Znowu świetna postawa w polu zagrywki (tym razem imponował w tym elemencie nasz drugi atakujący – Szymon Romać) odebrała ochotę do gry przyjezdnym.
Obydwa spotkania zakończyły się wynikiem 4:0 dla Cuprum MUNDO Lubin
Naszym gościom ze Lwowa dziękujemy za przyjazd, podjętą walkę i mamy nadzieję, że za rok znowu przyjdzie się nam zmierzyć.
Przed nami kolejne sprawdziany przed sezonem. tym razem w Warszawie i Radomiu.