Bilety i karnety od września

AKTUALNOŚCI

Na tę wiadomość fani siatkówki czekali od dawna. 1 września rusza sprzedaż karnetów i biletów na mecze Cuprum Lubin w Plus Lidze.

Bilety będą dostępne zarówno w kasie hali Regionalnego Centrum Sportowego, jak i będzie można je nabyć przez system internetowy. Za karnet normalny na cały sezon będzie trzeba zapłacić 260zł. Ulgowy będzie w cenie 120zł. Karnet VIP 500zł i Super VIP 1000 zł.

Posiadaczom karnetu VIP przysługuje darmowy parking pod halą oraz miejsce na trybunie VIP, a osobom, które nabędą karnety Super VIP : darmowy parking pod halą, miejsce na trybunie SuperVIP oraz catering podczas meczu

Zakup karnetu niesie za sobą wiele korzyści – to prawo wstępu na wszystkie mecze fazy zasadniczej, Pucharu Polski oraz fazy play off, których organizatorem będzie Cuprum Lubin. Karnety ulgowe przysługują: uczniom szkół podstawowych, gimnazjów, liceów, studentom do 26 roku życia oraz emerytom i rencistom. Bezpłatny wstęp na halę bez prawa do miejsca siedzącego będą miały dzieci do lat 7.

Ceny biletów będą zróżnicowane i uzależnione od konkretnego meczu. Normalny w przedziale od 15 do 20 zł, a ulgowy od 5 do 10 zł.