Camper – drużyna bez lidera

AKTUALNOŚCI

W nadchodzący weekend gramy u siebie półfinały z Camperem Wyszków. Dziś nasz rywal okiem statystyka Cuprum Mundo Szymona Kosteckiego.

W przeciwieństwie do Krispolu, gdzie niekwestionowanym liderem jest Marcin Iglewski – drużyna z Wyszkowa takowego lidera nie ma. – Siła ataku w Camperze rozkłada się na dwóch przyjmujących i jednego atakującego. Będziemy musieli zagrać dobrze taktycznie pod tych trzech siatkarzy – mówi Szymon Kostecki. Trener Jan Such należy do tych szkoleniowców, którzy przeprowadzają w składzie częste rotacje. Miedziowi muszą się przygotować na każdą ewentualność. – Trener Such znany jest z tego, że lubi zaskoczyć. Na przykład w pierwszym meczu przeciwko Nysie po kontuzji jednego ze środkowych posłał do boju atakujący – dodaje statystyk CM Lubin.

W sobotę i niedzielę z Camperem gramy w hali SP14 o godzinie 17.00. Rywala mamy rozpracowanego, tylko teraz trzeba to wprowadzić w życie na parkiecie. – Po obserwacji dużej ilości spotkań przeciwnika mamy rozpracowanego. Praktycznie wszystkie ewentualności bierzemy pod uwagę i na wszystkie musimy się przygotować – kończy S. Kostecki.