Cuprum Lubin drugi na turnieju w Raciborzu!

AKTUALNOŚCI

Kolejny turniej, który rozegraliśmy w ramach przygotowań do sezonu 2014/2015 okazał się dla nas całkiem udany. Wczoraj i dziś rozegraliśmy trzy mecze, z czego w dwóch udało nam się zwyciężyć.

Wczoraj, na inaugurację turnieju spotkaliśmy się z Effectorem Kielce. Jeden z naszych ligowych przeciwników nie stawił nam zbyt dużego oporu i z tego pojedynku Cuprum Lubin wyszedł zwycięsko, pokonując Kielczan 3:0.

W drugim spotkaniu turnieju zmierzyliśmy się z fińskim Raision Loimu. I w tym pojedynku lepsi okazali się podopieczni Gianniego Cretu, którzy zwyciężyli 3:1. Ostatnim przeciwnikiem turnieju w Raciborzu był HYPO TIROL Volleyballteam. Austriacki zespół okazał się najtrudniejszym dla nas oponentem i niestety mimo walki ulegliśmy podopiecznym Stefana Chrtiansky’ego 1:3. Ostatecznie zresztą austriacki zespół wygrał cały turniej. Cuprum Lubin zakończył zmagania na drugiej pozycji. Trzecie miejsce przypadło w udziale Effectorowi Kielce, a czwarte fińskiemu Raision Loimu.

Dodatkowo jednak cieszy fakt, że najlepszym blokującym turnieju został nasz nowy środkowy – Dmytro Pashytskyy! Gratulacje dla Dimy i całego zespołu :)