Cuprum Lubin po sezonie 2016/2017.

AKTUALNOŚCI

Za nami sezon 2016/2017, przed nami już za parę miesięcy kolejny sezon siatkarski. Czas zatem na kadrową inwentaryzację Cuprum Lubin i informację o tym, kto ma ważny kontrakt na przyszły sezon, a komu umowa wygasła.
Z Cuprum Lubin pożegnał się już sztab trenerski: Gheorghe Cretu, Mirko Fasini, Marcin Mierzejewski i Alar Rikberg. Umowy wygasły również: Grzegorzowi Łomaczowi – odszedł do PGE Skry Bełchatów, Pawłowi Ruskowi – odszedł do Asseco Resovii Rzeszów. Kontrakty kończą się również Marcusowi Böhme, Rafailowi Koumentakisowi, Igorowi Grobelnemu i Mateuszowi Malinowskiego.

Wszyscy w znaczącym stopniu wpływali na bardzo pozytywną atmosferę wewnątrz drużyny. Dziękujemy im zatem nie tylko za profesjonalne podejście, ale zwłaszcza za nastawienie i uśmiech podczas codziennej pracy z zespołem. Każdemu z osobna życzymy zdrowia, sukcesów sportowych i powodzenia w dalszym przebiegu kariery siatkarskiej. Mamy nadzieję, że w przyszłości spotkamy się jeszcze na parkiecie. Dziękujemy im za zaangażowanie, pracę i grę w barwach Cuprum Lubin.

Kończący się kontrakt niekoniecznie oznacza jednak, że któregoś z nich nie zobaczymy ponownie w nadchodzącym sezonie w miedziowych barwach i nie dołączy do tych, którzy mają ważne kontrakty na przyszły sezon, a są to: Maciej Gorzkiewicz, Keith Pupart, Robert Täht, Piotr Hain, Dawid Gunia, Adam Michalski, Marcin Kryś i Łukasz Kaczmarek.
W klubie na następny sezon pozostaje również fizjoterapeuta Mateusz Kowalik.

Już wkrótce kolejne informacje o nowych transferach.