Czas na rewanż! Kierunek: Bełchatów

AKTUALNOŚCI, MECZE

Przed nami kolejne spotkanie na wyjeździe. Tym razem kierunkiem, który obierze nasza drużyna, będzie Bełchatów. Tam w najbliższą sobotę o godzinie 17:30 Miedziowi zmierzą się z zespołem Michała Mieszko Gogola. Będzie to spotkanie rewanżowe. 

W normalnych warunkach sobota 21 listopada byłaby dniem startu rundy rewanżowej. Dla Miedziowych nie będzie to jednak oficjalne jej rozpoczęcie, bo do zagrania mają jeszcze zaległe spotkania z Asseco Resovią Rzeszów, Stalą Nysa oraz Aluronem CMC Wartą Zawiercie. Dodatkowo, nie będzie to również pierwszy mecz drugiej rundy, gdyż nasz zespół zagrał już rewanż z Indykpolem AZS-em Olsztyn.

Zerkając do historii spotkań z PGE Skrą, zwycięstwa naszej ekipy na terenie rywala nie trzeba szukać daleko. W zeszłym sezonie Miedziowi wyjechali z Bełchatowa z dwoma punktami w kieszeni i ogromną radością na twarzach, po pokonaniu przeciwnika 3:2. W tym natomiast drużyny spotkały się w inauguracyjnej kolejce, gdy w lubińskim RCS-ie zawitali bełchatowianie. Emocje również sięgnęły zenitu. Dwie partie grane były na przewagi i, mimo wyniku 1:3, zwycięstwo gości było naprawdę minimalne, wywalczone w samych końcówkach partii. W sobotę nasi zawodnicy z pewnością będą chcieli powalczyć o ligowe punkty i udanie zrewanżować się za mecz pierwszej kolejki. W drużynie rywala nie można jednak lekceważyć atakującego Dusana Petkovicia oraz przyjmującego Milada Ebadipoura, a także trudnej i sprytnej zagrywki Bartosza Filipiaka.

Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 17:30, a transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport. Liczymy na Wasz gorący doping sprzed telewizorów!

PGE Skra Bełchatów – Cuprum Lubin

21 listopada (sobota), godz. 17:30, Hala Energia, ul. Dąbrowskiego 11A, Bełchatów