Czas na rewanż…

AKTUALNOŚCI, MECZE

Miedziowi rozpoczynają rundę rewnżową Plus Ligi. W styczniu czekają Cuprum Lubin trzy spotkania. Pierwsze z  nich już jutro. Zmierzymy się na wyjeździe z MKS Będzin. Mecz nie będzie transmitowany przez telewizję, więc kibicom naszej drużyny pozostaje wyjazd do Sosnowca (na co bardzo namawiamy!) lub sledzenie klubowych mediów społecznosciowych, gdzie postaramy się informować na bieżąco.
Drugie spotkanie to mecz Cuprum Lubin vs Espadon Szczecin, które rozgramy w piątek 12.01 o godz. 18.00. na hali RCS w Lubinie! Tym meczem zainaugurujemy II częsć rundy zasadniczej w Lubinie.
Styczniową serię zamknie mecz wyjazdowy w Kielcach 18.01.2018 r (czwartek), gdzie Miedziowi zagrają z DAFI Społem Kielce.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie! Z Waszym dopingiem Miedziowi siatkarze dostają skrzydeł :)