Dobre wieści z grupy Młodzik!

AKTUALNOŚCI, GRAMY RAZEM

Wraz z początkiem nowego roku pragniemy pochwalić się osiągnięciami naszej miedziowej młodzieży, którzy na początku grudnia na Mikołajkowym turnieju piłki siatkowej młodzików organizowanym przez SOS Bełchatów i SP12 Bełchatów osiągnęli rewelacyjny rezultat! Turniej rozegrano w systemie każdy z każdym, a nasz zespół nie przegrał ani jednego meczu, wygrywając cały turniej!

Wyniki:
Cuprum Lubin-Korona Bełchatów 1:1
Cuprum Lubin-MOS Wola Warszawa 1:1
Cuprum Lubin-AZS Nysa 2:0

Klasyfikacja końcowa:
1.Cuprum Lubin
2. MOS Wola Warszawa
3. Korona Bełchatów
4. AZS Nysa

MVP zespołu: Hałys Oliwier
MVP turnieju: Niedźwiedzki Olaf

 

Kolejny turniej to turniej w ramach półfinału mistrzostw Dolnego Śląska w kategorii Młodzik.  Rozegrany został Zespole Szkół Sportowych w Lubinie, także zawodnicy zagrali na własnej hali. W grupie „I” miedziowi rywalizowali z TS Chełmcem Aqua Zdrój Wałbrzych, TS Faurecia Volley Jelcz Laskowice i MKS Olavią Oławą. Podopieczni  Kamila Jaza na inaugurację podejmowali zespół TS Chełmiec Aqua Zdrój Wałbrzych mimo kłopotów i falowania formy udało się wygrać spotkanie 2:0.

Drugi turniej w ramach półfinałów Dolnego Śląska młodzików rozegrany został w Jelczu-Laskowicach, gdzie zespół z Lubina zmierzył się z TS Faurecją Volley Jelcz Laskowice i Olavią Oława. Oba spotkania zakończyły się wynikiem 2:0. Oznacza to, że drużyna Młodzików Cuprum Lubin nadal pozostaje niepokonaną drużyną w lidze, a rok 2018 kończy się straconym zaledwie jednym setem!!

Teraz czas na zasłużony odpoczynek i podtrzymanie formy przed ostatnim półfinałowym turniejem rozgrywanym 13 stycznia 2019 roku. Mocno trzymamy kciuki za młode pokolenie!

/Z/