Drużyna Cuprum Lubin w komplecie!

AKTUALNOŚCI, MEDIA

Z przyjemnością prezentujemy zawodnika, który zamyka skład Miedziowych w sezonie 2019/20. Nowym przyjmującym naszej drużyny został Bartłomiej Lipiński.

Pochodzący z Makowa Mazowieckiego zawodnik swoją przygodę z siatkówką rozpoczynał w KS Metro Warszawa, z którym sięgnął po brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów. Ze stołecznej drużyny przeniósł się do SMS-u Spała, by po zakończeniu nauki rozpocząć profesjonalną karierę. Pierwszym klubem w rozgrywkach PlusLigi, w którym występował Lipiński był AZS Częstochowa, kolejne sezony spędził w BBTS-ie Bielsko-Biała i włoskim Pallavolo Azzurra Alessano.

W ubiegłym roku Bartek reprezentował barwy Chemika Bydgoszcz, w trakcie którego zdobył łącznie 294 punkty. Co ciekawe, najwięcej bloków przyjmujący zanotował w meczu przeciwko Cuprum Lubin!

Bardzo się cieszę, że od przyszłego sezonu będę reprezentował barwy Miedziowych. Dla mnie to kolejny krok w przód, możliwość dalszego rozwoju. Nasza drużyna będzie mieszanką młodości i doświadczenia, co zawsze zwiastuje coś ciekawego. W zespole Cuprum występuje kilku zawodników, których znam i z którymi miałem okazję grać w poprzednich sezonach. Mam nadzieję, że to wszystko sprawi, że nasza postawa na boisku będzie cieszyć zarówno nas, jak i kibiców i liczę na jak najlepsze miejsce w tabeli pod koniec sezonu – powiedział Bartek Lipiński.

Bartek ma za sobą występy w reprezentacji Polski, która wywalczyła srebrny medal na Uniwersjadzie w Neapolu.

Witamy wśród Miedziowych!