Finaliści Mistrzostw Dolnego śląska !

AKTUALNOŚCI

Kadeci KS Cuprum Mundo Lubin awansowali do finałów ligi. W zakończonej fazie rundy zasadniczej (mecz – rewanż) zajęli pierwsze miejsce, ogrywając wszystkie zespoły w swojej grupie.
-Seria 10-ciu zwycięstw bez porażki może robić wrażenie lecz nie o rekordy nam chodzi. Mój zespół wkłada całe serce w pracę na treningu i tym właśnie miażdżymy przeciwników. Dodatkowo ilościowo jakościową pracę podpieramy świadomym wykonywaniem zadań co w połączeniu z uśmiechem na twarzy daje gotową receptę na przełamywanie kolejnych barier- mówi trener Norbert Śron.
Teraz przed naszym zespołem znacznie trudniejsze wyzwanie. W finale spotykają się najlepsze zespoły rundy zasadniczej: TS Victoria Wałbrzych, JKS Spartakus Jawor, MUKS Ikar Legnica i KS Gwardia Wrocław oraz KS Cuprum Mundo Lubin. Rywalizacja o pierwsze miejsce na Dolnym Śląsku rozegra się systemem każdy z każdym, mecz i rewanż. Trzy pierwsze zespoły z województwa awansują do rozgrywek centralnych o Mistrzostwo Polski w kategorii Kadet. Wszystkich sympatyków siatkówki zapraszamy w sobotę 01.12.2012 o godz.11.00 do Szkoły Podstawowej nr 8 na pierwszy mecz finałów ligi z TS Victoria Wałbrzych.
Kibiców prosimy o bardzo gorący doping a siatkarzom życzymy kolejnego zwycięstwa!