Gunia: Wiem, ze możemy ten mecz wygrać

AKTUALNOŚCI

Dzisiaj nasi siatkarze rozegrają kolejny wyjazdowy mecz podczas rundy zasadniczej. Ich przeciwnikiem bedzie Indykpol AZS Olsztyn.

„Miedziowi” po spotkaniu z akademikami z Częstochowy wrócili do Lubina z kolejnym kompletem punktów po zwycięstwie 3:1. – Nasza gra z meczu na mecz wyglada coraz lepiej. W spotkaniu z AZSem Częstochowa czy wcześniej z AZSem Politechnika Warszawska zagraliśmy pewnie i według założonego planu – mówi nasz środkowy Dawid Gunia. – W Olsztynie znowu planujemy pokazać swoją siatkówkę i zagrać na możliwie najwyższym poziomie – kontynuuje siatkarz.

Indykpol AZS Olsztyn rozgrywa do tej pory bardzo dobry sezon. Zmiany personalne poczynione przed startem rozgrywek zdają sie przynosić efekt. – Zespol z Olsztyna już podczas meczu u nas pokazał, ze potrafi być groźny. Wygraliśmy wprawdzie 3:0, ale wynik tego spotkania nie do końca pokazuje jego poziom – wspomina mecz pierwszej części rundy zasadniczej Dawid Gunia. – Ich mocna bronią na pewno jest dobrze grający Paweł Woicki. Jeśli dodatkowo w formie bedzie Bartek Bednorz czy Thomas Koelwijn to na pewno będziemy musieli sie postarać, zeby ich zatrzymać. Wiem jednak, ze możemy ten mecz wygrać – mówi nasz środkowy.

Początek spotkania w olsztyńskiej hali Urania zaplanowano na godzinę 17:30. Mamy nadzieje, ze będziecie wspierać naszych siatkarzy w drodze po kolejne zwycięstwo.