Jastrzębie-Zdrój kolejnym kierunkiem Miedziowych

AKTUALNOŚCI, MECZE

Przed nami prawdziwy maraton meczów. W najbliższym czasie nasza drużyna rozegra trzy spotkania, wszystkie wyjazdowe. Już w niedzielę zmierzą się z Jastrzębskim Węglem. Początek meczu 0 20:30.

Miedziowi w ostatniej kolejce odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie – pokonali Indykpol AZS Olsztyn 3:0 i teraz będą chcieli przedłużyć zwycięską passę, lecz pokonanie Jastrzębskiego Węgla nie będzie łatwe. Zespół Luke’a Reynoldsa w ligowej tabeli zajmuje 2. miejsce z bilansem 7 zwycięstw i 1 porażki. Nasi zawodnicy jednak pokazali już nie raz, że potrafią walczyć z mocnymi zespołami – świadczą o tym sety urwane PGE Skrze Bełchatów czy Grupie Azoty ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, a także punkt wywalczony w meczu z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa. To pokazuje, że w niedzielę spodziewać się można bardzo ciekawego starcia.

Dużym zagrożeniem ze strony rywala może być mocna i trudna do przyjęcia zagrywka. Na czele rankingu najlepiej zagrywających PlusLigi znajduje się środkowy jastrzębian – Jurij Gladyr. Z naszej ekipy najskuteczniejszy w polu serwisowym jest Miguel Tavares, plasujący się na 7. pozycji. W klasyfikacji najlepiej atakujących oraz punktujących niezmiennie prowadzi nasz atakujący Ronald Jimenez. Natomiast z ekipy rywali najskuteczniejszy jest Mohamed Al Hachdadi.

Spotkanie zaplanowane jest na niedzielny wieczór, na godzinę 20:30. Transmisja telewizyjna na kanale Polsat Sport News. Liczymy na Wasz gorący doping sprzed telewizorów!

Jastrzębski Węgiel – Cuprum Lubin

15 listopada (niedziela), godz. 20:30, HWS Jastrzębski Węgiel, ul. Jana Pawła II 6, Jastrzębie-Zdrój