Karnety na sezon 2016/2017 !!!

AKTUALNOŚCI

Sezon 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami, więc i my spieszymy z informacją o cenach karnetów, które będziecie mogli zakupić przed rozpoczęciem i w trakcie rozgrywek PlusLigi.

W tym roku – wzorem poprzedniego sezonu – oprócz karnetów normalnych, VIP i SuperVIP będziemy mieli w naszej ofercie również karnety ulgowe oraz rodzinne w kilku różnych konfiguracjach. Sprzedaż, jak miało to miejsce również rok temu, będzie się odbywała drogą internetową poprzez serwis Regionalnego Centrum Sportowego dostępny pod adresem rcslubin.ticketik.pl oraz w kasie squasha w hali przy ul. Odrodzenia 28B w Lubinie.

Sprzedaż karnetów rozpoczniemy 30. września! Zapraszamy do zakupu wejściówek, które będą uprawniać naszych kibiców do wstępu na wszystkie mecze, w których Cuprum Lubin będzie gospodarzem – zarówno te rundy zasadniczej jak i fazy play-off oraz Pucharu Polski!

Ceny karnetów na sezon 2016/2017 – obowiązują na mecze rundy zasadniczej, fazy play-off i Pucharu Polski:
– karnet normalny – 300 zł
– karnet ulgowy – 160 zł
– karnet VIP* – 400 zł
– karnet SuperVIP** – 1000 zł

Karnety rodzinne:
– 2+1 – 2 karnety normalne i 1 ulgowy – 700 zł
– 2+2 – 2 karnety normalne i 2 ulgowe – 820 zł
– 2+3 – 2 karnety normalne i 3 ulgowe – 950 zł

*karnety VIP – upoważniają do zajęcia wyznaczonego miejsca na trybunie VIP oraz miejsca na parkingu podziemnym
**karnety SuperVIP – upoważniają do zajęcia wyznaczonego miejsca na trybunie SuperVIP, miejsca na parkingu podziemnym i korzystania z cateringu podczas meczów

Dodatkowe informacje
1. Karnet daje prawo wstępu na wszystkie mecze fazy zasadniczej oraz play-off PlusLigi oraz spotkania Pucharu Polski, których organizatorem jest Cuprum Lubin.
2. Karnety i bilety ulgowe przysługują: uczniom szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów a także studentom do 26. roku życia, emerytom i rencistom.
3. Bezpłatny wstęp do hali bez prawa do miejsca siedzącego mają dzieci do lat 7.
4. Osoby niepełnosprawne w stopniu znacznym wchodzą na nasze mecze bezpłatnie. Opiekun osoby niepełnosprawnej, która nie może poruszać się samodzielnie, ma prawo do biletu ulgowego.
• dla osób na wózkach inwalidzkich wydzielone są specjalne miejsca, obok statystyków gości.
• dla osób nie korzystających z wózka wydzielone są miejsca w sektorze „b” w I rzędzie.
5. Firmy zainteresowane zakupem karnetów dla swoich pracowników w większej ilości proszone są o kontakt z p. Marzeną Nowakowską marzena.nowakowska@ks.cuprum.pl.