Kolejne starcie w Gdańsku!

AKTUALNOŚCI

Już dzisiaj nasi siatkarze rozegrają kolejny, wyjazdowy mecz. Tym razem ich przeciwnikiem będzie aktualny wicemistrz Polski LOTOS Trefl Gdańsk.

„Miedziowi” przyjechali na mecz 8. kolejki rundy zasadniczej PlusLigi w dobrych nastrojach. W ostatnim starciu pokonali bowiem mistrza kraju Asseco Resovię Rzeszów w pięciosetowym, zaciętym pojedynku. MVP tego meczu został wybrany nasz środkowy Marcus Böhme.

Ich dzisiejszy przeciwnik również w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze. Oprócz zwycięstw na krajowym „podwórku” ma na swoim koncie również spotkania wygrane w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Na pewno więc będzie to kolejny, wymagający przeciwnik dla siatkarzy Cuprum.

Kolejną drużyną, z którą przyjdzie się mierzyć podopiecznym trenera Cretu będzie PGE Skra Bełchatów. 7-krotny mistrz Polski przyjedzie do Lubina już we wtorek, aby w środę w hali RCSu rozegrać spotkanie z „miedziowymi”. Mecz zaplanowano na godzinę 18:00.

Dzisiejsze spotkanie z LOTOSem Treflem Gdańsk będzie transmitowane przez telewizję Polsat Sport oraz Polsat Sport HD. Zapraszamy do oglądania i kibicowania „miedziowym”! Początek spotkania o 14:45!