Kolejny sprawdzian: turniej w Katowicach

AKTUALNOŚCI

Po ostatnich meczach kontrolnych z MKS-em Będzin, przyszedł czas na kolejne sprawdziany. W najbliższy weekend znów zawitamy na Śląsku, lecz tym razem zatrzymamy się w Katowicach. Zagramy w turnieju zorganizowanym przez GKS Katowice, w którym wezmą udział również Asseco Resovia Rzeszów oraz MKS Będzin. Impreza potrwa dwa dni (piątek-sobota) i odbędzie się bez udziału publiczności.

Okres przygotowawczy wkracza w coraz bardziej zaawansowaną fazę. Za nami już pierwsze sparingi w Sosnowcu, a w najbliższy weekend wrócimy na Śląsk. – Widać, że ciężka praca, którą chłopcy wykonali, powoli daje efekty. Przed nami jednak jeszcze dużo nauki. Teraz zaczynami grać mecze kontrolne, także one dadzą nam sporo odpowiedzi – mówi drugi trener Miedziowych, Paweł Rusek.

Towarzyski turniej piłki siatkowej rozegrany zostanie w hali Ośrodka Sportowego „Szopienice” w Katowicach i, zgodnie z życzeniem klubu goszczącego, będzie miał charakter zamknięty. Cuprum Lubin w piątek zagra pierwszy mecz o godzinie 17:30, a rywalem będzie MKS Będzin. W sobotę natomiast zmierzy się z gospodarzem turnieju – GKS-em Katowice. Początek spotkania o 16:30.

Program turnieju:

Piątek, 21 sierpnia:

15:00  GKS Katowice – Asseco Resovia Rzeszów

17:30  MKS Będzin – Cuprum Lubin

Sobota, 22 sierpnia:

14:00  MKS Będzin – Asseco Resovia Rzeszów

16:30  KGHM Cuprum Lubin – GKS Katowice